Хочете зайнятися вибором скляних перегородок для вашого приміщення, проте не знаєте, як саме підібрати? Ми написали цю статтю вам у поміч.

Найважливіші критерії вибору скляних перегородок

Щоб правильно вибрати скляні перегородки, вам потрібно врахувати найважливіші фактори, які ми окреслили нижче.

 • Призначення. Це найголовніше. Яку функцію ви хочете, щоб виконували скляні перегородки у вашому приміщенні? Надавали конфіденційність, естетику, звукоізоляцію, поділяли простір, мали двері, робили окремі приміщення у великій залі, чи ж виконували конкретну практичну функцію, як-от організація душової кабінки? Відповідно до цього, в нашому каталозі є перегородки під кожну з цих цілей:
  • Для офісів: перегородки з заповненням чи повною видимістю, розпашні і розсувні двері/перегородки, мобільні скляні перегородки, перегородки «гармошка»;
  • Для торгових залів: скляні вхідні двері, скляні вітрини, суцільноскляні перегородки;
  • Для приватних квартир і будинків: сантехнічні перегородки і душові кабіни і їх окремі скляні елементи;
  • Для будь-яких приміщень: скляні тамбури, слайдингові перегородки.
 • Тип скла. Може бути повністю прозоре, матове, ламіноване чи тоноване скло для підвищеного рівня конфіденційності і звукоізоляції, а також скло з металевими елементами (наприклад, алюмінієві перегородки, поміж якими розміщуються скляні вставки, які можуть бути з будь-якою ступню прозорості чи окрасу).
 • Матеріал рами, якщо вона присутня. У тих варіантів, де є рама, можна використати алюміній (найбільш розповсюджене рішення), сталь чи дерево. Алюміній — легкий, доступний і відносно дешевий матеріал, а тому його найчастіше беруть для реалізації рам. До того ж, він на вигляд елегантний, легкий, не потребує догляду (окрім як протирання від пилу), легко розпилюється, коли проходить збірка і легко демонтується.
 • Розмір і конфігурація. Часто-густо наші клієнти обирають перегородки від підлоги до стелі, проте не менш частими рішеннями є і індивідуальні розміри, які потрібні згідно з технічними умовами приміщення, як-от при організації торгових бутиків, душових кабінок чи мобільних скляних перегородок.
 • Наявність вбудованих жалюзі, підвищена вогнестійкість чи ж звукоізоляція — додаткові фактори, які впливають на конфігурацію і вартість скляних елементів.
 • Які будівельні норми діють у вашому регіоні? Перш ніж замовляти скляні перегородки, переконайтеся, що таке функціональне рішення відповідає будівельним нормам і порядку, який має лендлорд (власник приміщення чи комплексу приміщень).
 • Додатково визначтесь, чи буде компанія, яка виготовляє скляні перегородки, встановлювати їх вам, чи то буде окрема фірма. Ми надаємо нашим клієнтам повний спектр послуг, починаючи від замірів на місці і складання кошторису до виготовлення, встановлення і подальшого технічного обслуговування, ремонту і заміни. Від замовлення у нас всього комплексу робіт ви виграєте у бюджеті, не матимете проблем зі встановленням, а також вам не потрібно буде шукати підрядника на подальше обслуговування.

Чому скло від нашої компанії — це вірне рішення

Скляні перегородки — це чудове естетичне рішення, яке надає приміщенню «повітряного» вигляду, особливо коли в його інтер’єрі багато інших елементів, виконаних зі скла (сходи, двері, балкони, перила і т.д.). Це також полегшує вагу конструкції будівлі загалом, що може додати їй стійкості і довговічності.

Замовляйте у нас скляні перегородки і двері і отримайте найкращий результат!

Вам також може сподобатись

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати