• Розділи
 • Загальна інформація
 • Галерея
 • Стаття
 • Замовити за допомогою
  Або зателефонувати
  +380686845757
  Замовити
 • +380686845757

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” рада вітати Вас особисто на сторінках сайту в розділі СКЛЯНІ ДВЕРІ.

На його сторінках широко представлені матеріали з цієї продукції, вибирайте, телефонуйте, наша команда професіоналів завжди готова здійснити Ваші побажання щодо реалізації скляних дверей для Вашого офісу, котеджу, квартири, ресторану…

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” професійно займається світлопрозорими конструкціями з 2004-го року і ми дійсно багато вміємо та можемо.

Маємо багаторічні напрацювання та численні успішно реалізовані проекти зі скляних дверей з використанням не тільки скла, як основного матеріалу, а й скла у поєднанні з деревом, нержавіючою сталлю, алюмінієвими комплектуючими

Ми готові втілити всі Ваші мрії та ідеї, практично у всіх напрямках інтер’єрних та архітектурних стилів та найсучасніших технологій, використовуючи новітні матеріали, професійну фурнітуру, а також, як і весь накопичений досвід наших фахівців, у проектуванні, дизайні та кінцевій реалізації “під ключ” широкого спектру скляних дверей, як у найбільш затребуваних та звичних рішеннях, таких як: скляні двері в коробці, скляні двері маятникові, скляні двері розсувні, скляні двері душові, скляні двері вхідні, скляні двері, автоматичні скляні двері, так і нестандартні .

Телефонуйте, звертайтесь, ми уважно вислухаємо Вас і запропонуємо оптимальне за термінами, вартістю та якістю рішення.

Галерея работ / Скляні двері

Статья / Скляні двері

СКЛЯНІ ДВЕРІ – СТВОРИ УНІКАЛЬНИЙ ІНТЕР’ЄР ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОСТОЇ ДЕТАЛІ
 

Скляні двері – це ознака відмінного смаку та гарних дизайнерських здібностей, адже їх застосування має лише переваги. За допомогою скляних дверей можна візуально розширити простір кімнати, вони виглядають повітряними та невагомими, а застосовують їх не лише зі скляними прозорими стінами, а й із глухими конструкціями з різних матеріалів.

На даний момент скляні двері Україна застосовуються у всіх сучасних інтер’єрах, як офісних будівель, торгових центрів, магазинів, ресторанів, готелів, так і житлових будинків, квартир, котеджів. Багато замовників віддають перевагу дверям зі скла, через їх експлуатаційні характеристики: звуко- і теплоізоляцію, їх здатність чудово пропускати світло (особливо це важливо в торгових комплексах), а також через те, що вони візуально збільшують площу приміщення.

Переваги, якими мають скляні двері Київ:

– мінімальний догляд;
– використовувані матеріали мають високу якість, довговічність та міцність, вони практичні в умовах сучасного життя;
– дизайнерський індивідуальний підхід до виготовлення будь-якого типу дверей дозволяє застосувати будь-який стиль оформлення та задовольнити навіть вишуканий упереджений смак.

Створіть новий дизайн зі скляними дверима

Якщо Ви вирішили купити скляні двері, то найкраще зробити це у компанії-виробника «ТАНДЕКС», адже у нас ви знайдете не лише чудову якість, а й різноманітні дизайнерські рішення, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта. Найпростішим варіантом будуть прозорі скляні двері, фото яких можна переглянути у портфоліо робіт на сайті. Окрім цього, скло можна повністю або частково покрити матуючою плівкою. Такі двері будуть елегантними та повітряними, але крім цього, ніхто не дізнається, що відбувається у тій чи іншій кімнаті будинку чи кабінеті офісної будівлі.

На даний момент скляні двері, ціна яких залежить від розмірів і типу застосовуваного матеріалу, перестали бути звичайним предметом інтер’єру, вони повинні бути витвором мистецтва, щоб задовольнити найексклюзивніші бажання замовника.

Раздвижные стеклянные двери – виды используемого стекла

Багато замовників вважають за краще, щоб на дверях були різні декоративні зображення. Якщо вони встановлюються у громадські будівлі, офісні чи бізнес-центри, то на них може бути зображений логотип компанії, різний текст чи символіка. Якщо ж двері замовляються для житлового будинку, то на них може бути використаний піскоструминний, фотодрук та інші художні елементи.

Скляні двері міжкімнатні та для офісу виготовляються за новітніми технологіями, тому вони мають необхідний ступінь прозорості, передають весь задум художника та є безпечними.

Розсувні скляні двері – види використовуваного скла

Скло, яке застосовує компанія «ТАНДЕКС», обов’язково має великі вимоги до прозорості, міцності, декоративності, безпеки. Які види скла застосовуються:

– Загартоване скло. Даний варіант скла проходить обов’язкову термічну обробку, після якої набуває додаткової міцності. Навіть якщо комусь вдасться розбити розсувні скляні міжкімнатні двері, скло розіб’ється на дрібні уламки, які матимуть тупі грані та не поранять людину.
– Армоване скло. Такі двері будуть ще надійнішими, ніж загартовані, всередині скла проходить армування сталевою сіткою, тому при розбитті осколки залишаться на місці, і не обсипатимуться. Сітка додає дверям цікавий зовнішній вигляд і не псує такі двері.
– Багато клієнтів купують двері душові, які також повинні мати високі експлуатаційні характеристики. Найбільш міцним та поширеним склом є триплекс, який також використовує компанія «ТАНДЕКС». Триплекс – це унікальний матеріал, який складається з двох шарів скла та клейкої стрічки між ними. Скло склеюється між собою, а при розбитті осколки не обсипається на підлогу.

Робота компанії «ТАНДЕКС»

Найбільш популярна конструкція зі скла – двері душу. Наша компанія готує душові кабінки не лише у приватні будинки та квартири, а й у громадські будинки, наприклад, у фітнес-центри чи басейни, де без сучасного душу не обійтися. Як скляні двері для ванної, так і звичайні скляні міжкімнатні двері, вони можуть мати різний механізм відкриття, кожен з яких має свої переваги:

– розстібні двері;
– розсувні;
– маятникові;
– двері-гармошка.

Найбільш звичним варіантом є орні двері. Останнім часом популярність також набирають розсувні скляні двері, купити які можна у виробника “ТАНДЕКС”, адже вони відмінно економлять місце, що особливо вигідно для невеликих площ.

Київський виробник компанія “ТАНДЕКС” займається усім спектром послуг від розробки до монтажу скляних дверей.

Весь асортимент
Смотреть всю продукцию

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити конструкцію
Надіслати