Компанія-виробник ТОВ «TANDEX» займає лідируючі позиції з виробництва світлопрозорих конструкцій на території всієї України. Компанія орієнтована на повний спектр послуг, які включають проектування, застосування дизайнерських рішень, виготовлення та монтаж виробів і конструкцій зі скла.

З яких причин ми кращі у створенні світлопрозорих конструкцій:

 • Досвід роботи у сфері як внутрішнього, так і зовнішнього скління та виготовлення предметів зі скла понад 14 років. Великий досвід роботи дозволяє братися за проекти, які мають будь-яку складність, також ми знаємо вихід із будь-якої, навіть найскладнішої ситуації.
 • Власне виробництво та склади, які дозволяють розробляти будь-які проекти та використовувати найнижчі ціни по всій Україні.
 • Використання найсучасніших технологій з обробки скла, які дозволяють експериментувати, вводити нововведення та задовольняти будь-які, навіть найвишуканіші смаки.
 • Команда співробітників компанії складається з досвідчених фахівців своєї справи, які розробляють нововведення та застосовують практично будь-які технологічні процеси, доступні в сучасному світі.
 • Налагоджені партнерські зв’язки з різними постачальниками, які дозволяють використовувати лише якісні матеріали (скло та фурнітуру) за найменшими цінами, що зрештою впливає на ціноутворення готової продукції для кінцевого споживача.

Яку продукцію пропонує компанія-виробник «ТАНДЕКС»:

 • Скляні перегородки. Ідеальне рішення для правильного зонування приміщень застосовуються як у приватних будинках і квартирах, так і офісних будівлях, торгових центрах, готелях. Ідеальне рішення для тих, хто хоче зробити перепланування, але не хоче реєструвати його у БТІ.
 • Скляні огородження сходових маршів, балконів, торців перекриттів. Прозорі конструкції стануть ідеальним рішенням для тих, хто хоче урізноманітнити дизайн приміщення.
 • Скляні сходи, які мають чудовий зовнішній вигляд та високу міцність, а також безліч варіантів виконання.
 • Скляні козирки. Дані козирки можуть вигідно підкреслити фасад знання, а також виконують відмінний захист вхідної групи від атмосферних опадів.
 • Вхідні групи зі скла. Двері можуть бути як вхідними, так і міжкімнатними, використовуються у приватних будинках та громадських будівлях, мають безліч конструкцій відчинення.
 • Інтер’єрні конструкції, які урізноманітнюють скляною пишністю дизайн приміщення.
 • Фасадне скління – широко використовується для офісних висоток, поступово ця тенденція доходить і до приватних будинків.
 • Безрамне скління балконів та лоджій для тих, хто хоче виділити свою квартиру серед сірої маси.
 • Нестандартні конструкції та цікаві складні проекти, це все нам під силу.

Компанія-виробник «ТАНДЕКС» – це досвідчені дизайнери, конструктори, кошторисники, монтажники та менеджери, які зроблять все, щоб проект виглядав так, як задумав замовник, при цьому мав мінімальну вартість і високу якість.

На сайті компанії Ви можете переглянути портфоліо робіт і переконатися, що ми виконуємо найскладніші роботи та маємо безліч задоволених замовників.

У менеджерів Ви можете замовити прайс-лист на послуги компанії, також приїжджайте до нашого офісу, що знаходиться в Києві, та особисто опишіть те, що Ви хочете бачити. З нами скло виступає несучою та огороджувальною конструкцією, а також конструктивним елементом.

Знання, розробки, застосування комп’ютерного моделювання, а також використання тільки якісних та перевірених матеріалів дозволяють втілити в реальність найсміливіші авторські задуми.


Загальна інформація:
Директор – Кретов Ілля Володимирович.
Головний бухгалтер – Тарасюк Сергій Миколайович.

Банківські реквізити:
Україна, Київ, вул. Васильківська, 30
т/ф (044) 258-03-44
р/р 2600933555 в АБ «Діамантбанк»
МФО 320854, ОКПО 33594310,
ІПН 335943126506
Свідоцтво №100122795

Штатна структура:
– адміністрація;
– служба маркетингу та продажів;
– конструкторський відділ;
– виробничі підрозділи;
– монтажні підрозділи.

Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство.

Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензія АВ № 458235).

Офіційні бізнес-партнери – компанії:
Лідери з розробки та постачання систем алюмінієвих конструкцій:
– ALUMIL (Греція)
– Талісман (Україна)
– ALUTECH (Білорусь)

Ведучі виробники фурнітури для цільноскляних конструкцій:
– CASMA (Італія)
– JADE (Голландія)
– OXIDAL (Італія)
– COLCOM (Італія)
– STREMLER (Франція)
– Schlechtendahl (Німеччина)
– DORMA (Німеччина)

Виробники скла:
– Glaverbell
– Gardian
– Ріlkington

Короткий перелік об’єктів із встановленими цільноскляними конструкціями:

 1. ТРЦ “Караван” м. Дніпропетровськ, вул. Нижньодніпровська, 17 – огорожа атріуму – 474 м.пог.
 2. ТЦ “Ашан” м. Донецьк, вул. Заперевальна – цільноскляні перегородки, 452 м2.
 3. Бізнес-центр «Айсберг» м. Київ, вул. Жилянська, 75 – цільноскляні перегородки, 546 м2.
 4. Супермаркет “Велика Кишеня” м. Полтава, вул. Ковпака, 26 – цільноскляні перегородки, скляні меблі, 203 м2.
 5. Мережа магазинів «ESPRIT» та «BROCARD» м. Київ, вул. Лугова, 9 (ТРЦ “Караван”), вул. Сурікова, 3, 4пов. – Огородження атріуму, сходів, цільноскляні перегородки, 197 м2.
 6. Офіс компанії “ADSTREAM” м. Київ, пр-т. Московський, 21, корпус 3 – цільноскляні перегородки, 137 м2.
 7. ТРЦ “Конкорд” м. Полтава, вул. Фрунзе, 60А – огорожа атріуму, сходів, цільноскляні перегородки, 1305 м2.
 8. ТЦ “Діалог” м. Севастополь, вул. Велика Морська, 23 – цільноскляні перегородки, огородження атріуму – 1118 м2.
Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати