• Розділи
 • Загальна інформація
 • Галерея
 • Стаття
 • Замовити за допомогою
  Або зателефонувати
  +380686845757
  Замовити
 • +380686845757

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” рада вітати Вас особисто на сторінках сайту в розділі СКЛЯНІ ОГОРОЖІ.

На його сторінках широко представлені матеріали з цієї продукції, вибирайте, телефонуйте, наша команда професіоналів завжди готова здійснити Ваші побажання щодо реалізації скляних огорож для Вашого офісу, котеджу, квартири, ресторану.

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” професійно займається світлопрозорими конструкціями з 2004-го року і ми дійсно багато вміємо та можемо.

Маємо багаторічні напрацювання та численні успішно реалізовані проекти скляних огорож з використанням не тільки скла, як основного матеріалу, а й скла у поєднанні з деревом, нержавіючою сталлю, алюмінієвими комплектуючими

Звоните, обращайтесь, мы внимательно выслушаем Вас и предложим оптимальное по срокам, стоимости и качеству решение.

Ми готові втілити всі Ваші мрії та ідеї, практично у всіх напрямках інтер’єрних та архітектурних стилів та найсучасніших технологій, використовуючи новітні матеріали, професійну фурнітуру, а також, як і весь накопичений досвід наших фахівців, у проектуванні, дизайні та кінцевій реалізації “під ключ” широкого спектру скляних огорож, як у найбільш затребуваних і звичних рішеннях, таких як: огорожі металеві зі скляним заповненням, огорожі на точковому кріпленні, огорожі з прихованим елементом кріплення, скляні огорожі на стійках, скляні огорожі балконів та терас , огорожі, скляні огорожі атріумів, скляна огорожа сходів, так і нестандартні ексклюзивні конструкції.

Телефонуйте, звертайтесь, ми уважно вислухаємо Вас і запропонуємо оптимальне за термінами, вартістю та якістю рішення.

Галерея работ / Скляні огорожі

Статья / Скляні огорожі

СКЛЯНІ ОГОРОЖІ – ІДЕАЛЬНИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ ВИШУКАНОГО СМАКУ
 

Скляні огорожі застосовують у сучасному інтер’єрі приміщень, як у приватних будинках, котеджах та багатоярусних квартирах, так і у багатоповерхових офісах та торгових центрах. Дані огорожі є світлопрозорими, вони не привертають до себе зайвої уваги, збільшують простір, їх можна застосовувати практично в будь-якому вигляді приміщень та при будь-якому інтер’єрі, при цьому вони надають респектабельного вигляду і додають лоск і шик приміщенню.

Всі скляні перила, огорожі виготовляються з удароміцного загартованого скла, яке за міцністю та надійністю перевищує звичайне скло у 6-8 разів. Для місць, в яких необхідна підвищена безпека, наприклад, якщо поручні або огорожі сходів будуть на великій висоті в багатоповерховому комплексі, наша компанія використовує скло триплекс. Дана огорожа складається з двох стекол, які склеєні між собою за допомогою прозорої плівки. В екстремальній ситуації, коли все-таки вдається розбити таке ударостійке скло, уламки залишаться на місці, приклеєні до плівки, а не обсипатимуться на мешканців будинку чи відвідувачів торговельного центру.

Види огорож

Київська компанія «ТАНДЕКС» пропонує скляні огорожі, ціна на які залежить від розмірів, товщини та дизайнерських рішень. Дані огорожі мають кілька видів, залежно від використання. Найдешевшим варіантом будуть огородження на точкових кріпленнях, тому що в них усі металеві конструкції використовуються за мінімумом.

Де можуть бути використані конструкції зі скла:

огородження скло та перила скло збоку будь-яких сходових маршів;

– ганок та тераса, огорожа яких також може бути виконана зі скла;

– на торці перекриття, а також частини стіни, що переходить у балкон та є зовнішньою;

– кріпиться до бордюру балкона із внутрішньої сторони.

На даний момент монтаж скляних огорож є вкрай популярним як у приватному будівництві, пентхаусах, елітних багатоповерхових квартирах, так і в сучасних громадських будівлях, бізнес та торгових центрах, бутіках. Правильно підібрана скло фурнітура не тільки міцно закріпить огорожу, але й створить вишуканий неповторний стиль і втілить у реальність дизайнерські задумки.

Конструкція огорож

Скляні огорожі для сходів, балконів та тераси складаються з полотна та кріплень з нержавіючої сталі. Використовуючи точковий варіант закріплення, полотно запускається нижче за рівень підлоги (огорожі сходів) на 250-300 мм, також у його нижній частині присутні точкові отвори в два ряди (найменша кількість кріплень – 4).

Серед інших видів закріплення конструкції використовуються половинчасті та цілісні стійки з нержавіючої сталі, які обжимають краї скла. Також кріплення скляного огородження мають різний переріз – круглий або квадратний, вони можуть мати поручень або без нього.

Робота безпосередньо з виробником

Компанія «ТАНДЕКС» працює по всій Україні та пропонує якісні та недорогі скляні огорожі на замовлення. За допомогою фахівців можна втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення, і ваші сходи, перила яких будуть виготовлені зі скла, заграє новими фарбами. Всі металеві елементи виготовлені з нержавіючої сталі високої марки, яка стійка до агресивного середовища.

Скло, що застосовується, має не тільки високу якість, а також відрізняється тим, що не має нерівностей, бульбашок повітря і не спотворює видимість, також є можливість встановити матове скло або оформити його з різним дизайном. Коли виготовляються сходи, скло (сталініт) має товщину 8-10 мм, у цьому випадку воно є необхідною міцністю і займає мінімум простору.

До нашої компанії звертаються з такою складною конструкцією, як гнуті сходи, огорожа в цьому випадку також має бути з вигином. Для гнутого огородження також застосовується спеціально оброблене та гнуте скло триплекс. Ці скла не загартовані, але мають високу міцність та необхідну безпеку.

Вибираючи огорожу, будь то для сходів або балкону, необхідно користуватися порадами професіоналів, щоб підібрати правильний у Вашому випадку матеріал. На нашому сайті є фотографії робіт, за якими можна визначити, чи ефект створює готова конструкція.

Для того, щоб дізнатися ціни на послуги та матеріали, необхідно звернутися до менеджерів компанії та замовити прайс-лист. Деталі роботи з компанією також можна дізнатися, приїхавши до нас в офіс. Кожне замовлення для виробництва особливе, тому, якщо Ви хочете, щоб скляні сходи були ідеальними, необхідно, щоб працівники фірми виміряли, а після виробництва змонтували готову продукцію.

Весь асортимент
Смотреть всю продукцию

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити конструкцію
Надіслати