Війна в Україні залишає глибокий слід на країні, її мешканцях і наше щоденне життя. Серед безлічі неприємностей, з якими стикаються люди під час бойових дій, пошкодження скляних конструкцій, спричинені прильотами ракет, є одним із найпоширеніших проблем. Вікна, фасади, огорожі – все це може бути пошкоджене внаслідок обстрілів.

Усування наслідків війни в Україні 2024Однією з найбільш постраждалих частин будівель є скляні конструкції. Вони, як правило, застосовуються в шпиталях, офісах, готелях та багатьох інших місцях. Після прильотів ракет ці скляні поверхні часто розбиваються, що утруднює працю та життя людей, які повинні в них працювати або відпочивати.

Усування наслідків війни Tandex

Компанія “Tandex” розуміє, що відновлення скляних конструкцій має велику вагомість для життя людей після війни. Тому ми пропонуємо свої послуги з усунення шкоди, відновлення та заміни склопакетів, фасадів та інших скляних елементів після прильотів ракет.

Наша команда професіоналів обладнана необхідними навичками і знаннями, щоб оперативно і якісно провести роботи з відновлення скла. Ми використовуємо сучасні технології та матеріали, що дозволяють нам ефективно відновити пошкоджену конструкцію до первинного стану.

Усування наслідків війни – це дуже важка і відповідальна робота. Але ми готові взяти на себе цей виклик, оскільки відновлення скляних конструкцій після прильотів ракет має велику вагомість для життя людей. Наша мета – допомогти Україні повернутися до нормального життя, створити зручні та безпечні умови для життя людей, які постраждали внаслідок війни.

Ми готові працювати разом із вами, допомагаючи відновити скляні конструкції, які постраждали внаслідок прильотів ракет. Разом ми зможемо повернути мир та процвітання в Україну, одну з найкрасивіших країн світу. Ми завжди поруч, готові допомогти.

Вам також може сподобатись

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити конструкцію
Надіслати