• Розділи
 • Загальна інформація
 • Галерея
 • Стаття
 • Замовити за допомогою
  Або зателефонувати
  +380686845757
  Замовити
 • +380686845757
Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” рада вітати особисто Вас на сторінках сайту в розділі ФАСАДНЕ СКЛІННЯ.
 

На його сторінках широко представлені матеріали з цієї продукції, вибирайте, телефонуйте, наша команда професіоналів завжди готова здійснити Ваші побажання щодо реалізації фасадного скління для Вашого офісу, котеджу, квартири, ресторану…

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” професійно займається світлопрозорими конструкціями з 2004-го року і ми дійсно багато вміємо та можемо.

Маємо багаторічні напрацювання та численні успішно реалізовані проекти фасадного скління з використанням не тільки скла, як основного матеріалу, а й скла у поєднанні з нержавіючої сталлю, алюмінієвими комплектуючими

Звоните, обращайтесь, мы внимательно выслушаем Вас и предложим оптимальное по срокам, стоимости и качеству решение.

Ми готові втілити всі Ваші мрії та ідеї, практично у всіх напрямках інтер’єрних та архітектурних стилів та найсучасніших технологій, використовуючи новітні матеріали, професійну фурнітуру, а також, як і весь накопичений досвід наших фахівців, у проектуванні, дизайні та кінцевій реалізації “під ключ” широкого спектру фасадного скління, як у найбільш затребуваних та звичних рішеннях, таких як: зенітні ліхтарі, скляні куполи, скляні дахи, фасадне скління, спайдерне скління, зимовий сад, так і нестандартні ексклюзивні конструкції.

Телефонуйте, звертайтесь, ми уважно вислухаємо Вас і запропонуємо оптимальне за термінами, вартістю та якістю рішення.

Галерея работ / Фасадне скління

Статья / Фасадне скління

ФАСАДНЕ СКЛІННЯ – ПРИКРАСА БУДЬ-ЯКОЇ БУДІВЛІ

Сучасні архітектори та дизайнери роблять все можливе, щоб візуально збільшити приміщення та стерти межу та межі між теплою затишною кімнатою та зовнішнім світом. Один із способів цього досягти – змонтувати скляний фасад, який є найновішим винаходом для простих мешканців, що набирає популярності з кожним днем.

Компанія «ТАНДЕКС» використовує різні фасадні системи скління:

– спайдерна;
– стійково-ригельна;
– напівструктурна;
– структурна;
– панорамна.

На даний момент фасадне скління використовують не лише громадські, офісні будівлі та бізнес-центри, а й приватні будинки та котеджі. Скло дозволяє надати приміщенню необхідну легкість, прозорість, крихкість та додаткову красу та новизну, а також створити алюзію більшого простору. Для створення каркасів використовують міцні алюмінієві елементи, які дозволяють експериментувати з облаштуванням фасадів, а також компанія пропонує безрамне облаштування.

У підкатегорію фасадного скління можна віднести зимовий сад, облаштування якого за допомогою скла відбувається так само, як і облаштування фасадів.

Основні характеристики систем фасадного скління

Будівництво добре розвинене на сьогоднішній день, тому використовувати фасадне скління, будь-які типи будівель та їх форми можна як у приватному будівництві, так і цивільному.

Монтаж фасадного скління від компанії-виробника «ТАНДЕКС» має кілька переваг, які варто враховувати:

– Алюміній є легким та зручним у монтажі матеріалом, крім того, він довговічний та надійний.
– Скло, що використовується, має високу міцність, воно загартоване і удароміцне, тому розбити його практично неможливо, але навіть якщо трапиться екстрена ситуація і скло все-таки буде розбите, уламки не поранять людину, оскільки не матимуть гострих кінців. Скло, що використовується, може бути прозорим, ламінованим, армованим і тонованим.
– Використовуючи алюмінієвий профіль, скління можна захиститися від будь-яких погодних умов, опадів, температурних змін, ультрафіолету та вологого середовища.
– Використовуючи алюмінієве фасадне скління, можна забезпечити в приміщенні максимальну кількість природного світла, що особливо важливо, якщо в приміщенні використовуються конкретні типи інтер’єрів, які цього вимагають (наприклад, скандинавський стиль).
– Застосовуючи алюмінієвий фасад із сучасних склопакетів, можна забезпечити чудову шумо- та теплоізоляцію, також вони є відмінним захистом від будь-якої пожежі.
– Такі конструкції просто не лише монтувати, а й ремонтувати та навіть обслуговувати, що робить їх зручними.
– Використання скла для фасаду робить будинок унікальним у своїй окрузі.

Послуги компанії

Компанія «ТАНДЕКС» пропонує фасадне скління з алюмінієвого профілю, а також безрамне скління у Києві та інших містах України. Ми спеціалізуємося на повному комплексі послуг, починаючи від проектування фасадів до монтажу готової конструкції. Щоб дізнатися вартість фасадного скління, необхідно запросити у менеджерів компанії прайс-лист через сайт або приїхати до нас в офіс.

Компанія «ТАНДЕКС» існує на ринку виробництва скляних виробів та деталей вже понад 12 років, тому вміє вирішувати навіть найскладніші завдання, має необхідний досвід роботи та застосовує лише найкращі матеріали та технології виробництва. Для того щоб Ви точно вирішили, що для Вас підходить фасадне скління, фото готових робіт знаходиться в портфоліо, воно необхідне для ознайомлення з нашим виробництвом.

Весь асортимент
Смотреть всю продукцию

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити конструкцію
Надіслати