Війна завдає неймовірний удар по країні, її мешканцях і навколишньому середовищу. Інфраструктура міст існує, суспільне життя продовжується, але сліди страшного конфлікту залишаються назавжди. Купа таких випадків стаються в торгових центрах, магазинах і будівель різного типу після прильоту ракети.

Що було зруйновано під час війни 2024Коли ви любите повернення до нормального життя, приходиться довіряти експертам, які займаються відновленням усього, що було зруйновано під час війни. Один з таких експертів – компанія “Tandex”.

Скло – це найбільш вразливий матеріал

Скло – це найбільш вразливий матеріал, який зазвичай використовується в магазинах, і воно може пошкодитися під час вибуху. Тому, коли розбиті шибки магазину містять купи розвалин скла, власникам потрібно терміново звернутися до фахівців, щоб вони прибрали та відновили все належним чином. Відновлення скла – це важлива складова частина процесу відновлення будівлі і повернення магазину до нормального стану роботи після війни.

Експерти компанії “Tandex” володіють глибокими знаннями і досвідом у відновленні скла після вибуху. Вони знають, як ефективно очистити уламки скла і поставити тимчасові захисні перегородки для безпеки клієнтів і працівників. Вони володіють всіма необхідними інструментами та матеріалами для відновлення скла будь-якої складності.

Компанія “Tandex” дотримується найвищих стандартів якості і безпеки при роботі зі склом. Вона знає, що якість відновленого скла може визначати довіру клієнтів до магазину. Тому вона використовує тільки найкращі матеріали і технології для відновлення скла, щоб гарантувати максимальну якість і довговічність відновленого скла.

В нашій компанії працюють лише висококваліфіковані фахівці, які мають багаторічний досвід в реставрації скла. Вони знають, як ефективно та швидко відновити скло в будь-яких умовах. Вони завжди готові надати професійну допомогу.

Вам також може сподобатись

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати