• Розділи
 • Загальна інформація
 • Галерея
 • Стаття
 • Замовити за допомогою
  Або зателефонувати
  +380686845757
  Замовити
 • +380686845757

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” рада вітати Вас особисто на сторінках сайту в розділі ІНТЕР’ЄРНІ КОНСТРУКЦІЇ.

На його сторінках широко представлені матеріали з цієї продукції, вибирайте, телефонуйте, наша команда професіоналів завжди готова втілити Ваші побажання в реалізації інтер’єрних конструкцій для Вашого офісу, котеджу, квартири, ресторану…

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” професійно займається світлопрозорими конструкціями з 2004-го року і ми дійсно багато вміємо та можемо.

Маємо багаторічні напрацювання і численні успішно реалізовані проекти по интерьерным конструкціях з використанням не лише скла, як основного матеріалу, але і скла у поєднанні з деревом, нержавіючою сталлю, алюмінієвими комплектуючими

Ми готові здійснити всі Ваші мрії та ідеї, практично у всіх напрямках інтер’єрних та архітектурних стилів та найсучасніших технологій, використовуючи новітні матеріали, професійну фурнітуру, а також, як і весь накопичений досвід наших фахівців, у проектуванні, дизайні та кінцевій реалізації “під ключ” широкого спектру скляних перегородок, як у найбільш затребуваних і звичних рішеннях, таких як: підлога скляна, стелі скляні, кухонні фартухи, скляні панелі, облицювання дзеркалом, меблі скляні, дзеркальне панно, вітражі, так і нестандартні ексклюзивні вироби.

Телефонуйте, звертайтесь, ми уважно вислухаємо Вас і запропонуємо оптимальне за термінами, вартістю та якістю рішення.

Галерея работ / Інтер`єрні конструкції

Статья / Інтер`єрні конструкції

ІНТЕР’ЄРНІ КОНСТРУКЦІЇ ІЗ СКЛА І ДЗЕРКАЛА ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ НАЙЗАПОВІТНІШИХ БАЖАНЬ

Найновішою та найцікавішою знахідкою дизайнерів є різноманітні форми та варіації використання скляних конструкцій у житлових та офісних приміщеннях, громадських будівлях, магазинах, ресторанах, готелях, торгових та бізнес-центрах. Скляні стелі з підсвічуванням, підлоги, блискучі вітрини, скляні меблі, двері та перегородки зі скла – все це настільки красиво, сучасно та привабливо, що хочеться перебувати в приміщенні якомога довше та використовувати ці елементи у своєму будинку.

Скло – це матеріал, який приваблює своєю легкістю, прозорістю, тим, що він повітряний і практично невагомий, на перший погляд тендітний і ніжний, через нього проходить велика кількість природного світла, грають фарби. З ним будь-який стиль набуде новизни, незвичайності та особливого стилю.

Використання скляних конструкцій у житлових приміщеннях

Київський виробник «ТАНДЕКС» пропонує такі конструкції зі скла:

скляна стеля;
– скляна підлога;
кухонні фартухи;
– меблі зі скла;
облицювання дзеркалом;
– панелі зі скла.

У деяких людей досі збереглися стереотипи, що використовувати в будинку вартує лише дерево. Насправді застосування різних скляних конструкцій зараз досить широко і набирає популярності з кожним днем, крім того, вони можуть мати різне призначення та привносити різноманітність у дизайн приміщення.

В одноповерхових квартирах і будинках часто застосовують скляну підвісну стелю, окремим підвидом можна виділити вітражну стелю, яка виглядає красиво і екстравагантно. Такі стелі застосовуються не тільки в житлових будинках, а й у громадських будівлях, офісах та магазинах, адже неординарна деталь приваблює покупців.

Якщо будинок має кілька поверхів, то багато клієнтів воліють купити скляну підлогу, яка є досить неординарним рішенням. З такими підлогами можна мати кілька поверхів у будинку та завжди знати, що відбувається в тій чи іншій кімнаті на будь-якому з поверхів. Важливою умовою для використання таких підлог є те, що їх необхідно робити в загальній зоні, щоб не торкатися особистого життя кожного окремого мешканця будівлі. Запрошені гості ніколи не забудуть, як парили в невагомості.

Дизайнери йдуть ще далі, вони облицьовують стіни з дзеркала і скляних панелей.

Компанія «ТАНДЕКС» пропонує різні скляні панелі, облицювання можливе як звичайним склом, так і матовим, і навіть дзеркалами, які візуально збільшують кімнату. Серед такого облицювання можна виділити окрему підкатегорію – скляні фартухи, що використовуються на кухні. Вони додадуть дизайну приміщення неповторну грацію та захистять стіни від забруднення, крім того, їх просто доглядати.

Також компанія «ТАНДЕКС» пропонує різноманітні меблі зі скла: шафи, столи, тумби, полиці. Індивідуальний неповторний дизайн та відмінна якість зроблять з кожного предмета справжню дивину, яка виконує не лише естетичну, а й практичну функцію.

Замовити продукцію у виробника

Компанія-виробник «ТАНДЕКС» пропонує найкращий стельовий вітраж, а також скляну підлогу, підсвічування якої справить враження навіть на вишукані смаки. Для виготовлення конструкцій застосовується удароміцне та загартоване скло, яке має високу якість, довговічність та міцність, а також усі металеві деталі з нержавіючої сталі.

Вибирайте на сайті скляну стелю, фото якої представлені в портфоліо для ознайомлення. Майстри компанії зроблять всі необхідні виміри та монтаж готової конструкції. Для того, щоб дізнатися ціни виробника, замовте у менеджерів прайс-лист, тут ви знайдете мінімальні ціни та найвищу якість продукції.

Весь асортимент
Смотреть всю продукцию

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити конструкцію
Надіслати