Скляні панелі — це елемент інтер’єрних конструкцій, створюваних в основному для внутрішнього використання у приміщеннях, наряду з такими як вітражі, дзеркальні панно, меблі зі скла, дзеркальне облицювання, кухонні фартухи, стелі і підлоги зі скла. Ці та інші варіанти рішень для оздоблення приміщень ми маємо у нашому великому каталозі товарів. У цій статті ми поглянемо на функціональність скляних панелей та як їх правильно підібрати.

Використання скляних панелей в інтер’єрі

Загалом, панелі можуть бути як з дзеркальною поверхнею, так і без неї, окрашені у якийсь колір чи прозорі. Всі скляні панелі можуть запропонувати різноманітні дизайнерські рішення для внутрішніх інтер’єрів, додаючи сучасну елегантність. Якщо їх поверхня є дзеркальною, то вони також додають корисність.

У дизайні інтер’єру використання скляних панелей може покращити розподіл природного світла по приміщенню, створити візуальну відкритість і забезпечити плавні переходи між різними зонами простору. В основному вони використовуються як елементи оздоблення, посилюючи естетичну привабливість простору, в якому вони монтуються. Вони також можуть бути виконані у корпоративних кольорах при оформленні офісів.

Функціональність у скляних панелей також є, коли вони використовуються як елемент облицювання чи покриття поверхонь як захисне скло. За ними можна сховати, наприклад, батареї опалювання або механічні частини, які задіяні у процесі технічного обслуговування приміщень (крани чи вентилі), щоб до них не можна було добратися стороннім особам.

Приклади використання скляних панелей

 1. У якості декоративних панелей для кухонь, туалетних і ванних кімнат (як фартухи). Такі елементи легко чистити, вони візуально збільшують простір.
 2. Для створення акцентних стін чи частин стін (у тому числі, при створенні брендингових поверхонь). Для надання глибини, якщо панелі будуть дзеркальними.
 3. Як вставки у інші поверхні: підлогу, стелю.
 4. У якості окремих елементів при дизайні меблів, наприклад, стільниці, дверцята шафи або стелажі. Це додає меблям сучасний і витончений відтінок, зберігаючи їх функціональність.
 5. Для створення художніх (мистецьких) інсталяцій або мозаїчних конструкцій у внутрішніх приміщеннях.
 6. Як декоративні ширми чи міні-перегородки (чи ж як елементи більших перегородок) у внутрішніх приміщеннях для м’якого зонування.
 7. Скляні панелі можна вставляти в освітлювальні прилади для цікавого розсіювання світла у просторі.

Як вибирати скляні панелі

Очевидно, що вибір потрібно розпочати з функціональності, яка вам потрібна від панелі — згідно того списку, що наверху. Від того, що панель має робити, будуть залежати і інші її параметри і технічні специфікації, наприклад, такі як:

 • форма і розміри панелі (дуже часто панелі мають неправильну геометричну форму, тому параметрів може бути трохи більше, аніж ширина, висота і товщина);
 • чи повинні панелі бути однотонними, прозорими, дзеркальними чи мати якийсь малюнок (на кшталт панорами міста) і т.п.;
 • скло повинно бути звичайним чи загартованим? Загартоване дуже популярне у місцях з високим трафіком, щоб убезпечити від розбиття і пошкодження (навмисного чи ні);
 • строки виготовлення і вартість пропонованих рішень.

В нашій компанії ми з вами можемо підібрати рішення, яке влаштує вас щодо строків, ціни, варіантів оформлення, встановлення, обслуговування і демонтажу. Так як ми є компанією повного циклу робіт, ви можете на нас покластися в виготовленні того, що вам потрібно для вашого дизайнерського рішення. Ну що, ви вже готові замовити в нас скляні панелі?

Вам також може сподобатись

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати