• Розділи
 • Загальна інформація
 • Галерея
 • Стаття
 • Замовити за допомогою
  Або зателефонувати
  +380686845757
  Замовити
 • +380686845757

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” рада вітати особисто Вас на сторінках сайту в розділі СКЛЯНІ СХОДИ.

На його сторінках широко представлені матеріали з цієї продукції, вибирайте, дзвоніть, наша команда професіоналів завжди готова втілити Ваші побажання щодо реалізації скляних сходів для Вашого офісу, котеджу, квартири, ресторану.

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” професійно займається світлопрозорими конструкціями з 2004-го року і ми дійсно багато вміємо та можемо.

Маємо багаторічні напрацювання та численні успішно реалізовані проекти скляних сходів з використанням не тільки скла, як основного матеріалу, а й скла у поєднанні з деревом, нержавіючою сталлю, алюмінієвими комплектуючими

Ми готові здійснити всі Ваші мрії та ідеї, практично у всіх напрямках інтер’єрних та архітектурних стилів та найсучасніших технологій, використовуючи новітні матеріали, професійну фурнітуру, а також, як і весь накопичений досвід наших фахівців, у проектуванні, дизайні та кінцевій реалізації “під ключ” широкого спектру скляних сходів, як у найбільш затребуваних і звичних, так і нестандартних ексклюзивних рішеннях.

Телефонуйте, звертайтесь, ми уважно вислухаємо Вас і запропонуємо оптимальне за термінами, вартістю та якістю рішення.

Галерея работ / Скляні сходи

Статья / Скляні сходи

СКЛЯНІ СХОДИ – СУЧАСНИЙ ІНТЕР’ЄР І НЕСТАНДАРТНІСТЬ ОБРАЗУ

Сходи виконують велику практичну функцію – вони з’єднують між собою два поверхи, при цьому вони можуть бути також і головною окрасою будинку, головне, правильно вибрати матеріал виготовлення. Скляні сходи, купити які можна у виробника «ТАНДЕКС», будуть легкими, повітряними, практичними, вишуканими і підійде під будь-який інтер’єр.

Ексклюзивна конструкція, яку дизайнери інтер’єру вже щосили використовують у сучасному ремонті, підходить не тільки для приватних будинків, котеджів та квартир, але й для офісних будівель, торгових та бізнес-центрів, готелів, нічних клубів, ресторанів, громадських будівель та багато іншого. Загалом сходи зі скла виглядають просто, але при цьому створюють обстановку дорожнечі, лиску та шику. Вони змусять гостей захопитися навколишнім оточенням і поглянути на приміщення зовсім по-іншому.

Варто відмітити, що скляні сходи підходять для різних интерьерных стилів: хай-тек, класичного, екостилю. Крім того, їх рідко виготовляють повністю із скла, найчастіше скляними виступають східці і обгороджування, але також є присутнім і каркас з різних металів або марші з бетону.

Скляні сходи Київ – конструктивні рішення

Скляні сходи, замовлення яких варто здійснити у виробника «ТАНДЕКС», можуть мати різні конструкції:

– маршові;
– спіральні;
– комбіновані.

Найбільш популярні скляні сходи, фото яких є в портфоліо робіт на сайті, мають маршеву конструкцію. Марші – це зручні та практичні споруди, які в залежності від вимог замовників, розмірів та розташування можуть мати різну глибину сходів і висоту проступи. Також такі сходи можуть мати як один, так і два маршові прольоти.

Іноді буває, що маршових сходів недостатньо місця, у разі використовують спіральні прольоти. Такі сходи скло будуть надавати будь-якому інтер’єру завершений вигляд, естетичну красу, а також визначати стиль та розкіш приміщення.

Гвинтові сходи мають кілька видів закріплення:

– центральна стійка;
сходи косоур – дві балки під кутом 45°, які є паралельними між собою;
– на болтах.

Косоури використовуються досить часто і є популярними, але застосовувати їх доцільно лише у приміщеннях з великою площею та відвідуваністю людей, тобто у громадських будівлях та торгових центрах.

Використання високоміцного скла

Скляні сходи металокаркас яких зовні здається крихким і невагомим, явище оманливе, адже вони також є міцними, довговічними і витримують великі навантаження завдяки сучасному склу, яке в ній використовується.

Які види скла використовуються для виробництва сходів:

Скло триплекс відрізняється міцністю, довговічністю та витримує навантаження понад 500 кг на одну сходинку. Скляні сходи, ціна на які залежатиме від безлічі характеристик, з такого матеріалу користується найбільшою популярністю. Триплекс складається з двох стекол, які з’єднані між собою клейкою плівкою та термічно загартовані після цього. Навіть є вдасться розбити скло, уламки залишаться на місці, приєднані до клейкої стрічки. Стандартна товщина листа 8-19 мм, вага одного пласта сягає 35 кг.

Скляні сходи із загартованого матеріалу піддають термічному гартуванню, через це при їх розбитті уламки не мають гострих кінців і не можуть поранити людину.

Також скляні перила для сходів, огорожі та сходи можуть використовуватися з молірованого скла, тобто можуть набувати будь-якої форми і бути гнутими. Такі сходи встановлюються лише всередині приміщень, вони дозволяють втілити в реальність будь-які задуми дизайнера та створити унікальні конструкції.

Велику популярність на даний момент мають дерев’яні сходи та скляні огорожі для сходів. Всі металеві деталі, які можуть використовуватися в скляних поручнях, огорожах або сходах, виготовляються з нержавіючої сталі, мають високу міцність та довговічність. Ви можете також купити кріплення для скляних огорож сходів у виробника, вони бувають матовими і глянсовими.

Компанія «ТАНДЕКС» використовує у своїх проектах не лише якісні та довговічні матеріали, а й здійснює проектування з урахуванням усіх норм та вимог безпеки. Сходи мають велику звуко- і теплоізоляцію, мають пожежну безпеку, є екологічними і відповідають кліматичним умовам і призначенню в приміщенні, в якому відбувається їх встановлення.

Великий вибір скляних виробів, елементів з металу, а також досвід роботи зі склом понад 14 років роблять компанію-виробника «ТАНДЕКС» передовою та широко популярною. Ми спеціалізуємося на проектуванні, виготовленні та монтажі готових конструкцій, тому, звертаючись до нас, Ви отримуєте повний спектр послуг.

Весь асортимент
Смотреть всю продукцию

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити конструкцію
Надіслати