• Розділи
 • Загальна інформація
 • Галерея
 • Стаття
 • Замовити за допомогою
  Або зателефонувати
  +38 067 201 54 95
  Замовити
 • +38 067 201 54 95

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” рада вітати особисто Вас на сторінках сайту в розділі БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ І ТЕРАС.

На його сторінках широко представлені матеріали з цієї продукції, вибирайте, телефонуйте, наша команда професіоналів завжди готова втілити Ваші побажання в реалізації безрамного скління балконів та терас для Вашого офісу, квартири, готелю, котеджу…

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” професійно займається світлопрозорими конструкціями з 2004-го року і ми дійсно багато вміємо та можемо.

Маємо багаторічні напрацювання та численні успішно реалізовані проекти з безрамного скління балконів та терас.

Ми готові здійснити всі Ваші мрії та ідеї, практично у всіх напрямках інтер’єрних та архітектурних стилів та найсучасніших технологій, використовуючи новітні матеріали, професійну фурнітуру, а також, як і весь накопичений досвід наших фахівців, у проектуванні, дизайні та кінцевій реалізації “під ключ” безрамного скління балконів і терас, як у традиційних, так і в нестандартних ексклюзивних рішеннях.

Телефонуйте, звертайтесь, ми уважно вислухаємо Вас і сформуємо оптимальну за термінами, вартістю та якістю пропозицію.

Галерея работ / Безрамне скління балконів

Статья / Безрамне скління балконів

БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ – ВИТОНЧЕНІСТЬ І СУЧАСНІСТЬ В ОДНІЙ ОСОБІ
 

Правильне облаштування та скління балкона або лоджії дуже важливе для комфортного проживання в квартирі, адже від цього залежить рівень звуко- та теплоізоляції, а також загальний вигляд будівлі. На даний момент найбільш популярним варіантом є безрамне скління балкона, яке має безліч переваг перед іншими видами скління.

Вибираючи безрамне скління балкона, ціна якого залежить від багатьох факторів, Ви вибираєте систему без металевих перегородок. Після закінчення монтажу, Ви отримаєте конструкцію, яка створює відчуття невагомості та відсутності меж між квартирою та навколишньою природою.

Ваша лоджія, скління якої буде безрамним, матиме хороші показники герметичності, адже між скляними пластами використовується спеціальний герметик та гумові ущільнювачі. Цілісне скло краще пропускає природне світло, при цьому виглядає стильною і цікавою конструкцією.

Система безрамного скління балконів

 

Компанія «ТАНДЕКС» виробляє безрамне скління балконів та лоджій за допомогою загартованого скла завтовшки 8-10 мм. Загартоване скло має більшу міцність, ніж звичайне. Також при розбитті воно утворює дрібні уламки з тупими краями, тому не може поранити людину.

Несучими конструкціями в цьому випадку служать алюмінієві напрямні зверху та знизу конструкції. Поворотно-розсувні стулки на роликах послідовно переміщуються один за одним. Їхнє переміщення можливе в будь-який бік балкона та на будь-яку відстань, також вони безперешкодно проїжджають повороти та злами, тому скляну конструкцію можна виконувати без вертикальних напрямних. Використовуючи безрамне скління балкона, фото якого можна подивитися в портфоліо на сайті, ви можете відкривати балкон на будь-яку відстань, при цьому скло збиратиметься «книжкою». Для того, щоб стекла не стикалися один з одним, але горизонтальні краї мають алюмінієві вставки з шириною, яка перевищує ширину скла і не дозволяє їм доторкнутися.

Безрамное остекление, цена которого зависит от размеров конструкции, имеет такие достоинства:

Якщо у Вас приватна оселя і є тераса, веранда або альтанка, скління також можна використовувати безрамне, в цьому випадку Ви отримаєте цікаву та сучасну конструкцію.

Безрамне скління, ціна якого залежить від розмірів конструкції, має такі переваги:

– Універсальність застосування, адже скління встановлюють у балконі чи лоджії з будь-якою формою, розмірами, типом та кількістю кутів.
– Безпека, адже скло застосовується загартоване, а воно витримує сильний вітер, напори снігу, дощу та навіть граду. Розбиття такого скла вкрай проблематично, і навіть якщо воно все-таки розіб’ється – тупі краї не поранять людину.
– Вибираючи безрамне скління балконів та лоджій, ціни на нього у виробника «ТАНДЕКС» мінімальні, Ви забезпечуєте собі конструкцію, яку просто доглядати. Всі деталі необхідно змащувати силіконом щороку, а скло протирати по сезонності, і тоді скління буде, як нове.
– Зовнішність балкона або лоджії виділить Вашу квартиру з тисяч одна квартира, адже таке скління вкрай відрізняється від звичайного склопакета.

Имея балкон, под ключ остекление от компании-производителя «ТАНДЕКС» – это идеальный вариант. Мы занимаемся всем спектром работ, начиная от проектирования, и заканчивая монтажом готовой конструкции, Вы же в кратчайшие сроки увидите изумительный результат, при этом не будете тратить силы для проведения работ.

Маючи балкон під ключ скління від компанії-виробника «ТАНДЕКС» – це ідеальний варіант. Ми займаємося всім спектром робіт, починаючи від проектування, і закінчуючи монтажем готової конструкції, Ви ж у найкоротші терміни побачите дивовижний результат, при цьому не витрачатимете сили для проведення робіт.

Весь асортимент
Смотреть всю продукцию

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати