• Розділи
 • Загальна інформація
 • Галерея
 • Стаття
 • Замовити за допомогою
  Або зателефонувати
  +380686845757
  Замовити
 • +380686845757

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” рада вітати Вас особисто на сторінках сайту в розділі НЕСТАНДАРТНІ КОНСТРУКЦІЇ.

На його сторінках широко представлені матеріали з цієї продукції, вибирайте, телефонуйте, наша команда професіоналів завжди готова втілити Ваші побажання в реалізації нестандартних конструкцій зі скла для Вашого офісу, котеджу, квартири, ресторану…

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” професійно займається світлопрозорими конструкціями з 2004-го року і ми дійсно багато вміємо та можемо.

Маємо багаторічні напрацювання та численні успішно реалізовані проекти нестандартних скляних конструкцій з використанням не тільки скла, як основного матеріалу, а й скла у поєднанні з деревом, нержавіючою сталлю, алюмінієвими комплектуючими

Ми готові здійснити всі Ваші мрії та ідеї, практично у всіх напрямках інтер’єрних та архітектурних стилів та найсучасніших технологій, використовуючи новітні матеріали, професійну фурнітуру, а також, як і весь накопичений досвід наших фахівців, у проектуванні, дизайні та кінцевій реалізації “під ключ” широкого спектру нестандартних скляних конструкцій.

Телефонуйте, звертайтесь, ми уважно вислухаємо Вас і запропонуємо оптимальне за термінами, вартістю та якістю рішення.

Галерея работ / Нестандартні конструкції

Статья / Нестандартні конструкції

НЕСТАНДАРТНІ КОНСТРУКЦІЇ ІЗ СКЛА, ЩО ВРАЖАЮТЬ УЯВУ
 

Задуми архітекторів та дизайнерів вже давно стали виходити за рамки стандартних поглядів, особливо це стосується таких матеріалів, як скло та метал. Сфера застосування скляних конструкцій в інтер’єрі та екстер’єрі приміщень стала набагато більшою, ніж кілька років тому, і розвиває з кожним днем. Якщо раніше максимальні можливості виробників закінчували скляні підлоги та дзеркальні стелі, то зараз вони вже не здаються такими новими та неймовірними.

Скляні балкони, тераси, куполи та зимові сади, ексклюзивні скляні козирки та зенітні ліхтарі – все це та багато іншого можна зробити в умовах сучасного технічного розвитку та бачення архітекторів.

Компанія-виробник «ТАНДЕКС» береться за всі неформальні та цікаві конструкції зі скла та нержавіючої сталі. Ми регулярно беремо участь у створенні нового та цікавого, тому, якщо у Вас є нові ідеї, які Ви хотіли б втілити в життя, то варто обов’язково звернутися до нас.

Виконана робота

Вироби зі скла мають популярність як у приватному будівництві будинків, котеджів, ремонті квартир, так і у громадських будівлях, торгових та бізнес-центрах, ресторанах, готелях, офісних будівлях. Компанія «ТАНДЕКС» займається всім циклом робіт, починаючи від проектування до монтажу готової конструкції. При роботі використовуються тільки високоякісні матеріали, у вигляді загартованого, молірованого скла та скла триплекс, а також алюмінію та нержавіючої сталі.

У яких незвичайних проектах ми брали участь:

Скляні «місця для куріння», що використовуються кінотеатрами, офісними та громадськими будинками. Вони надають приміщенню незвичність та легкість, а також несуть практичну користь.
Ландшафтні інсталяції, які вражають уяву витонченістю та незвичайністю, цікавим задумом та оригінальністю.
Радіусні перегородки та радіусні двері. Двері та перегородки зі скла широко використовуються в ремонті різних приміщень, але те, що вони зроблені з певним радіусом, робить їх унікальними витворами мистецтва.
– Досить часто ми виконуємо торгове обладнання та виставкові стенди зі скла, адже вони чудово висвітлюють природним світлом продукцію, чим вигідно наголошують на її перевагах.
– Різні меблі зі скла, наприклад, барні стійки, світильники, тумби, полиці та багато іншого підкреслить витонченість Вашої оселі.

Звертайтеся до компанії «ТАНДЕКС» та отримуйте готові цікаві вироби, за які не хочуть братися інші компанії.

Весь асортимент
Смотреть всю продукцию

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити конструкцію
Надіслати