Скляні панелі — це елемент інтер’єрних конструкцій, створюваних в основному для внутрішнього використання у приміщеннях, наряду з такими як вітражі, дзеркальні панно, меблі зі скла, дзеркальне облицювання, кухонні фартухи, стелі і підлоги зі скла. Ці та інші варіанти рішень для оздоблення приміщень ми маємо у нашому великому каталозі товарів. У цій статті ми поглянемо на функціональність скляних панелей та як їх правильно підібрати.
Використання скляних панелей в інтер’єрі
Загалом, панелі можуть бути як з дзеркальною поверхнею, так і без неї, окрашені у якийсь колір чи прозорі. Всі скляні панелі можуть запропонувати різноманітні дизайнерські рішення для внутрішніх інтер’єрів, додаючи сучасну елегантність. Якщо їх поверхня є дзеркальною, то вони також додають корисність.
У дизайні інтер’єру використання скляних панелей може покращити розподіл природного світла по приміщенню, створити візуальну відкритість і забезпечити плавні переходи між різними зонами простору. В основному вони використовуються як елементи оздоблення, посилюючи естетичну привабливість простору, в якому вони монтуються. Вони також можуть бути виконані у корпоративних кольорах при оформленні офісів.
Функціональність у скляних панелей також є, коли вони використовуються як елемент облицювання чи покриття поверхонь як захисне скло. За ними можна сховати, наприклад, батареї опалювання або механічні частини, які задіяні у процесі технічного обслуговування приміщень (крани чи вентилі), щоб до них не можна було добратися стороннім особам.
Приклади використання скляних панелей
- У якості декоративних панелей для кухонь, туалетних і ванних кімнат (як фартухи). Такі елементи легко чистити, вони візуально збільшують простір.
- Для створення акцентних стін чи частин стін (у тому числі, при створенні брендингових поверхонь). Для надання глибини, якщо панелі будуть дзеркальними.
- Як вставки у інші поверхні: підлогу, стелю.
- У якості окремих елементів при дизайні меблів, наприклад, стільниці, дверцята шафи або стелажі. Це додає меблям сучасний і витончений відтінок, зберігаючи їх функціональність.
- Для створення художніх (мистецьких) інсталяцій або мозаїчних конструкцій у внутрішніх приміщеннях.
- Як декоративні ширми чи міні-перегородки (чи ж як елементи більших перегородок) у внутрішніх приміщеннях для м’якого зонування.
- Скляні панелі можна вставляти в освітлювальні прилади для цікавого розсіювання світла у просторі.
Як вибирати скляні панелі
Очевидно, що вибір потрібно розпочати з функціональності, яка вам потрібна від панелі — згідно того списку, що наверху. Від того, що панель має робити, будуть залежати і інші її параметри і технічні специфікації, наприклад, такі як:
- форма і розміри панелі (дуже часто панелі мають неправильну геометричну форму, тому параметрів може бути трохи більше, аніж ширина, висота і товщина);
- чи повинні панелі бути однотонними, прозорими, дзеркальними чи мати якийсь малюнок (на кшталт панорами міста) і т.п.;
- скло повинно бути звичайним чи загартованим? Загартоване дуже популярне у місцях з високим трафіком, щоб убезпечити від розбиття і пошкодження (навмисного чи ні);
- строки виготовлення і вартість пропонованих рішень.
В нашій компанії ми з вами можемо підібрати рішення, яке влаштує вас щодо строків, ціни, варіантів оформлення, встановлення, обслуговування і демонтажу. Так як ми є компанією повного циклу робіт, ви можете на нас покластися в виготовленні того, що вам потрібно для вашого дизайнерського рішення. Ну що, ви вже готові замовити в нас скляні панелі?