Вхідні двері – це перше з чим стикаються відвідувачі, чи це магазин, приватний особняк чи велика компанія.

Щоправда, щоб підкреслити статус фірми, мало, просто встановити алюмінієві двері, необхідно також оформити всю вхідну групу, яка складається з дверей, вітража або тамбуру.

Вхідна група виконує одночасно рекламні, практичні та естетичні функції, при цьому вони створюють додаткову рекламну площу та здатні вберегти ваших відвідувачів від негоди.

Вхідні двері поділяють на два типи – ручне відкривання та автоматичне відкривання.

У свою чергу вхідні групи з ручним відчиненням дверей також діляться на маятникові двері та орні двері.

У групу з маятниковими дверима зазвичай входить тамбур і подвійне скління. Також в алюмінієвих дверях, ми можемо встановити безпечне скло. Такі двері ми виготовляємо із холодних профілів. Маятникові двері підходять для невеликих потоків відвідувачів.

Одностулкові і двостулкові орні двері зазвичай встановлюються в середніх магазинах або офісах, де потік відвідувачів невеликий. Зазвичай, такі вхідні групи ми встановлюємо у фасадах будівель. У такому разі ми намагаємося зберегти та підкреслити стиль фасаду. Спеціалісти нашої компанії запропонують вам і підберуть вхідну групу необхідної конфігурації, з необхідним кольором профілю та скла. Також на ваше бажання ми можемо оснастити алюмінієві двері системою «антипаніка».

Також ми пропонуємо вхідні двері з автоматичним відчиненням дверей, які діляться на орні, розсувні, радіусні та револьверні.

Автоматичні розсувні алюмінієві двері розраховуються на дуже інтенсивний потік людей. Вони відрізняються підвищеною надійністю та безпекою. При встановленні вхідних груп розсувного типу, на двері ми встановлюємо світловий бар’єр – це простий фотоелемент, який виявляє наявність перешкод між стулками, і таким чином проблема спрацьовування механізму закривання дверей просто виключається.

Орні алюмінієві двері – це найбільш бюджетний варіант вхідної групи.

Такі двері допомагають вирішити проблему вільного простору і відкриваються в чотири сторони. Також будь-які вхідні двері такого типу ми можемо зробити автоматичними. Для цього ми встановлюємо на алюмінієві двері Geze привід.

Револьверні (карусельні, роторні, що обертаються) вхідні групи – такі групи встановлюються в місцях з високою інтенсивністю руху. Револьверні вхідні групи заощаджують електроенергію. Термін служби таких дверей становить близько 20 років.

Двері радіусного типу – це сучасний спосіб оформлення вхідних груп вашого офісу або торгового центру. Такі двері використовуються і зовні, і усередині будівлі. Ми виготовляємо такі двері з молірованого (гнутого) триплексу або загартованого скла.

Вам також може сподобатись

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити конструкцію
Надіслати