Скляні підлоги

Компанія ТАНДЕКС представляє Вашій увазі підлоги зі скла.

Наша компанія проектує, виготовляє та здійснює монтажні роботи підлог зі скла різних форм та розмірів в офісних приміщеннях, торгових центрах, котеджах, ресторанах, бутіках.

Це можуть бути всілякі варіанти – “краплі“, “акваріуми“, “підлога-стеля“.

“КРАПЛІ” – такі скляні підлоги застосовуються в невеликих приміщеннях, ванних кімнатах, передпокоях і створюються з одного елемента загартованого триплексованого скла, мають, як правило, невеликі розміри … відмінно виглядають у поєднанні з підсвічуванням, нанесенням малюнків.

“АКВАРІУМ”підлога, що має характерне рішення, що імітують акваріум/тераріум/морське дно, вбудована в підлогу, прикрашена, як правило, піском, камінцями з чорноморського узбережжя, черепашками, морськими зірками, морськими їжаками .т.д. … фантазії дизайнера немає меж …

“ПІДЛОГА-СТЕЛЯ”підлога з триплексованого скла вирішують одночасно два завдання – облаштування і підлоги і стелі.

Скляні підлоги створюються із застосуванням загартованого триплексованого скла 4-12 мм, спеціальних профілів та спеціалізованої фурнітури відомих світових виробників, з накривним елементом або без нього.

Підлоги зі скла можуть бути виконані як із прозорого скла, так і скла обробленого спеціальними способами, з нанесенням малюнків та зображень, логотипів методами:

  • матування;
  • УФ-способом;
  • шовкографією.

Наші роботи Ви можете переглянути в розділі “ПРОДУКЦІЯ

Вам також може сподобатись

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати