{productinfo}

Профільні перила для сходів і приміщень — це перила, які мають певний профіль (найчастіше за все квадратного перерізу), які виконують звичайну функцію перил (безпека, візуальне оформлення простору, естетична привабливість). Давайте поглянемо на переваги профільних перил, які ви можете замовити у нашої компанії.

 

Переваги наших профільних перил

 1. Гарне зчеплення руки з такими перилами. Профільована квадратна форма, на думку деяких користувачів, може бути кращою для природного вигину руки людини, аніж у перилах з круглим перерізом, який найчастіше буває завеликий. Це забезпечує краще зчеплення шкіри долоні і пальців з поверхнею поручня. Це дуже важливо для мало мобільних людей, які часто тримаються за поручні, стійки і ригелі, коли переміщуються.
 2. Незвичний і більш ергономічний дизайн, що додає більшої візуальної привабливості сходам і просторам, які оздоблені такими перилами, аніж круглі перила. Вони є гарними архітектурними елементами, що здатні вміло доповнити загальну естетику дизайну. Так як можуть бути різні діаметри елементів, з яких складаються ці металеві поручні, вони можуть широко налаштовуватися під різні стилі, вподобання і обмеження.
 3. Стійкість металу є дуже високою. Так як основний матеріал — нержавійка, вона здатна прослужити своєму власнику навіть понад сотню років, якщо користуватися обережно. Навіть якщо ні — то вона стійка до подряпин, механічного зносу, впливу вітру, сонця і опадів, а також необережного поводження. Такому металу не страшна корозія, а тому його можна не фарбувати. Проте, якщо у вас є бажання надати оформленню простору більшої індивідуальності, тоді, звісно, фарба гарно ляже на поверхню. Доречи, чорний колір виглядає досить солідно і є частим рішенням.
 4. Залежно від ваших побажань, в майбутньому можна доповнити перила різними додатковими матеріалами в якості декору чи з ціллю персоналізації, наприклад елементами з дерева, алюмінію, міді — все, на що здатен ваш дизайнерський талант. Зі всіма цими матеріалами нержавіюча сталь дуже добре поєднується.
 5. Універсальність використання є ще одним великим плюсом. Профільні перила можна використовувати на вулиці чи в середині приміщень. Вони підходять під приватні будинки, загородні будівлі, комерційні, промислові, навчальні приміщення. Ідеально вони підходять під такі місця як сходи, балкони, палуби, доріжки, басейни.

 

Можливості, які ви отримуєте при роботі з нашою компанією

Ми є досвідченою виробничою і монтажною компанією, яка знає, як робити і встановлювати профільні перила. Всі елементи перил — поручні, стійки, ригелі — виготовляються із профільованих труб, які мають різні діаметри і товщини стінок.

Як правило, у поручнів і стійок товщина металу 1,5 мм, а у ригелів — 1,0 мм. Доступні розміри наступні:

 • Розміри поручнів і стійок: 30х30 мм, 40х40 мм, 50х25 мм, 60х40 мм;
 • Розміри ригелів: 10х 10мм, 15х15 мм 20х20мм;
 • Стандартна висота перил: 1 метр;
 • Стійки ставляться через кожні 2 сходинки або на відстані 1 метр одна від одної (на прямих поверхнях);
 • Кількість ригелів за бажанням може змінюватися від 2 до 5;
 • Поверхня може бути сатинова чи полірована (сатинова краще під фарбу — за бажанням);
 • Можуть бути різні заповнення прольотів: з ригелями чи зі склом;
 • Доступні 4 види кріплення, які вибираються залежно від проекту і особливостей приміщення.

 

Ми забезпечуємо вам гарну вартість, яка буде адекватно змінюватися залежно від обраних вами параметрів перил. Яким складний би не був монтаж, наша команда експертів здатна зробити встановлення в строк, не порушуючи ваших планів чи робочих процесів.

{/div}

{productphotos}

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити конструкцію
Надіслати