{productinfo}

Перила з другим поручнем для пандуса, які виготовляються нашою компанією з нержавіючої сталі, мають свою особливість — встановлення на пандусах спеціально для кращого рівня допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями, які повинні переміщуватися у інвалідних візках. Подібна їх конфігурація покращує можливості заїзду на пандус та з’їзду з нього тим, хто у візках, бо вони мають змогу зручно триматися за перила з пониженою посадкою. Також вони стануть у нагоді людям з милицями, які мають змогу триматися за такий пандус для збереження рівноваги.

Давайте розглянемо загальні особливості перил на пандусі з другим поручнем.

 

Характеристики та переваги перил з другим поручнем для пандусу

 1. Додавання другого поручня до перил пандусу забезпечує додаткову підтримку та стабільність, не відкидаючи при цьому першого поручня, який є універсальним для всіх користувачів.
 2. Посилення відповідності стандартам доступності приміщень для людей з обмеженою рухомістю. Такі пандуси можуть встановлюватися в нових будинках чи спорудах, щоб забезпечити відповідність посиленим інструкціям щодо доступності, коли в цьому є необхідність.
 3. Довговічність і невибагливість у обслуговуванні. Поручні з нержавіючої сталі, які пропонуються нашою компанією, ідеальні для того, щоб бути встановленими у подібних місцях (і взагалі в місцях з великою прохідністю). Фізичні властивості сталі неодмінно призведуть до економії, порівняно з іншими видами перил (виготовленими з інших матеріалів). Вони абсолютно стійкі до фізичного зносу, впливу погоди і опадів, до ненавмисних і навмисних пошкоджень, а також не ржавіють. За ними не потрібен догляд (тільки якщо протирати від пилу і бруду задля естетики). При нормальній експлуатації ніщо не мішає їм прослужити більше сотні років — а це навіть більше, ніж строк експлуатації окремих будівель.
 4. Привабливий мінімалістичний дизайн. Перила для пандусу із нержавіючої сталі дарують естетичне задоволення своїм зовнішнім виглядом і мають високу елегантність. Гладкий профіль глянсової чи матової поверхні, яку формує нержавіюча сталь, здатен підкреслити сучасність архітектурних стилів чи вдихнути нове життя у старі будівлі. Кожен відвідувач буде захоплений візуальною витонченістю, водночас, користуючись усіма перевагами функціональності і надійності.
 5. Індивідуальні дизайни і варіанти виконання. Наша компанія пропонує декілька варіантів діаметрів для поручнів, стійок і леєрів, що відповідатиме різним потребам наших замовників і технічним специфікаціям їх будівель.

 

Технічні характеристики перил на пандус з другим поручнем з нержавіючої сталі

Ми надаємо різні варіанти виконання конструкцій, а саме:

 • Діаметри поручнів з нержавійки можуть бути 38,1, 42,4 і 50,8 мм;
 • Труби стійок мають такі діаметри: 32, 38, 42,4 та 50,8 мм;
 • Кількість горизонтальних леєрів: від 0 до 6 штук;
 • Поверхня по вашому вибору може бути гладкою (дзеркальною) чи матовою (сатиновою);
 • 2 марки сталі, які найкраще підходять під внутрішнє і зовнішнє розміщення;
 • Кріплення стійок виконується в 4 варіантах (один або їх комбінація);
 • Для безпеки користувачів, закінчення поручнів і леєрів робляться з заглушками (поручні ще можуть відводитися вниз, опускатися у підлогу/щабель також дуже часто використовують кільцювання поручнів).

Переваги замовлення у нас

Ми працюємо на ринкові вже більше 21 року. І за цей період часу ми сформували команду, яка знає все від і до, технічну експертизу і обладнання, яке ми оновлюємо відповідно до ринкових змін і тех. розвитку. А тому можемо вам запропонувати найкращі рішення як у перилах, так і у іншій продукції нашого каталогу. Ми виготовляємо конструкції будь-яких потрібних вам конфігурацій, і знаємо досконально, як їх встановлювати. Тому в особі нашої компанії ви матимете надійного виробника і монтажника, який виконає повний цикл робіт, від вимірювання до встановлення.

{/div}

{productphotos}

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати