{productinfo}

Перила, які мають бокове кріплення — це рішення, яке вивільняє місце на самих сходах та площадках біля сходів. Такі перила встановлюються без того, щоб забирати місце на основній поверхні, якою ходять люди, але потребує дещо більшого місця з боків конструкції, порівняно з перилами з горизонтальним кріпленням.

 

Перила з нержавіючої сталі з боковим кріпленням: переваги

Перила з нержавіючої сталі мають ряд переваг перед іншими варіантами кріплення:

 • Ефективність використання простору. Поручні, які кріпляться збоку, прикріплюються до бічної поверхні (стіни або боків сходів), не займаючи простір на основній поверхні. Подібна конструкція відкриває більше простору, візуально роблячи місця, де встановлені поручні з боковим кріпленням, більш відкритими і мінімалістичними.
 • Елегантний зовнішній вигляд. Поручні, які кріпляться збоку, створюють чистий вид, прикріплюючись до несучих конструкцій з мінімальною видимою фурнітурою. Цей обтічний дизайн покращує загальну естетику простору, не закриваючи огляд і не відволікаючи від архітектурних особливостей приміщення.
 • Універсальність. Такі перила можна встановлювати на різні поверхні, включаючи бетон, дерево, цеглу, метал, забезпечуючи реалізацію різних конструктивних і дизайнерських варіантів, адаптуючись до різних архітектурних стилів у новому будівництві і реконструкції.
 • Доступність і безпека. Такі поручні, як і поручні, що мають горизонтальне кріплення, є дуже надійними, забезпечуючи підтримку уздовж сходів і платформ. Вони абсолютно надійно прикріплюються до бічних частин конструкцій. Крім того, вони виготовлені з нержавіючої сталі, яка сама по собі є одним з найнадійніших матеріалів, яке використовує людство у повсякденності.
 • Багато варіантів налаштування відповідно до побажань замовника і особливостей приміщення, де такі поручні будуть встановлюватися.

 

Технічні особливості перил з боковим кріпленням

Ми маємо багато варіантів конструкцій з нержавіючої сталі, які відрізняються:

 • Діаметром поручнів: від 38,1 до 50,8 мм;
 • Діаметром стійок: від 32 до 50,8 мм;
 • Діаметром ригелів: від 10 до 16 мм;
 • Стандартна висота виробу складає 1000 мм, але може варіюватися, залежно від потреб замовника;
 • Стійки можуть встановлюватися через кожні 2 сходинки чи рідше, якщо замовник так бажає;
 • Тип поверхні: полірований (дзеркальний) або сатиновий (матовий);
 • Залежно від того, чи встановлюватиметься конструкція всередині будівлі чи ззовні, буде використовуватися, відповідно, марка сталі AISI 201 або AISI 304;
 • Різні варіанти закінчень поручнів: відведення вниз чи вставлена заглушка (для ригелів тільки заглушки).

 

Переваги співробітництва з нашою компанією

Приваблива ціна і висока якість виробництва і встановлення силами нашої компанії є основними перевагами. Ми є професіоналами у виготовленні будь-яких перильних конструкцій під замовлення і надаємо потрібне різномаїття виробів відповідно до технічних умов, обмежень конструкцій і будівель і побажань замовників. Адекватні ціни нашого каталогу тримаються на доступному рівні, щоб кожен мав можливість насолодитися якістю і вартістю конструкцій, які купуються у нашій компанії.

Щоб замовити у нас  перила з боковим кріпленням, зв’яжіться з нами для обговорення ваших потреб і призначення зустрічі з нашим менеджером, який зробить відповідні виміри. Після прорахунку вартості, ми заключаємо з вами договір, ви робите передоплату, після чого ми виготовляємо і встановлюємо конструкції. Наприкінці ви робите післяплату при підписанні акту приймання-передачі робіт. Все дуже прозоро і зрозуміло. Ну що, ви вже готові замовити?

{/div}

{productphotos}

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити конструкцію
Надіслати