{productinfo}

Ми пропонуємо нашим клієнтам довговічні і дуже надійні перила з нержавіючої сталі для сходів. Вони мають багато практичних переваг, а тому їх вибирають для житлових і комерційних будівель і споруд. Перш ніж перейти до технічних характеристик, давайте розглянемо переваги цих конструкцій.

 

Переваги перил з нержавіючої сталі

Пропоновані нами перила вважаються стандартним рішенням, бо мають розповсюджене горизонтальне кріплення. Серед їх найбільш помітних переваг такі:

 1. Довговічність. Нержавіюча сталь — найстійкіший матеріал по відношенню до зносу, механічних пошкоджень, корозії, іржі, плям, впливу погодних умов. При належному використанні, перила з нержавіючої сталі прослужать своєму власнику десятки років. До того ж, гарна сяюча поверхня радує око. І тому цей матеріал ідеальний для зовнішнього і внутрішнього встановлення. Фактично, такі перила можуть бути зроблені на будь-яких сходах: у приватних домівках, складах, басейнах, ангарах, бібліотеках, ВНЗ і інших будівлях і спорудах.
 2. Нержавіюча сталь фактично не потребує догляду, на відміну від інших популярних матеріалів поручнів (деревини, скла чи звичайного заліза). Регулярного очищення з милом і водою чи простого протирання ганчіркою буде більш ніж достатньо. Вони також не потребують фарбування чи лакування.
 3. Вони не дають шкірі на руках людей, які тримаються за них, прослизати, а тому за них гарно і комфортно триматися.
 4. Виключно висока міцність. Такі перила можуть витримувати величезні навантаження, гарантуючи безпеку людям, які підіймаються і опускаються сходами, тримаючись за поручні.
 5. Універсальність застосування перил з нержавіючої сталі завдяки тому, що вони можуть мати різний дизайн, діаметри елементів і оздоблення, що дозволяє налаштовувати їх відповідно до різних архітектурних стилів і персональних вподобань замовників. У будь-якому разі вони виглядають сучасно, витончено, стильно і естетично.
 6. Високий рівень безпеки для користувачів досягається за рахунок того, що перила виготовляють без гострих кутів і елементів, які можуть подряпати шкіру чи одяг. А тому вони ідеальні для місць навіть з високим рівнем трафіку.
 7. Нержавіюча сталь є негорючою, що робить її безпечним вибором для сходових поручнів, особливо в будівлях, де діють підвищені вимоги щодо пожежної безпеки.
 8. Їх нескладно встановлювати силами навчених спеціалістів з відповідним обладнанням. Наша компанія займається виготовленням і встановленням цих конструкцій, що займає небагато часу при високому рівні якості.

 

Технічні характеристики перил з нержавіючої сталі

Наша компанія пропонує перила з різними діаметрами поручнів, стійок (балясин) і ригелів (леєрів):

Поручень: Ø 38,1-50,8 мм;

Стійка: Ø 32-50,8 мм;

Ригель: Ø 10-16 мм;

Висота 1000 мм;

Стійки через кожні 2 сходинки.

 

Модифікації відрізняються ціною за погонний метр. Також перила будуть мати індивідуальні характеристики, залежно від умов встановлення і побажань замовника, наприклад:

 • різну кількість леєрів;
 • марка сталі буде різною для приміщення і для вулиці для найкращої відповідності ТУ;
 • поверхня може бути чи матовою (сатиновою) чи ж дзеркальною (полірованою);
 • кріплення стійки буде одним з цих 4-ох варіантів: вертикальне, бічне, наскрізь щаблі, на хімічний анкер;
 • закінчення поручнів буде заглушкою, виведенням вниз або опущене у підлогу.

 

Замовляйте у нас!

Наша продукція відповідає міжнародним стандартам якості, а наша компанія має великий досвід виготовлення і встановлення перил з нержавіючої сталі для сходів. Ми тримаємо ціни на адекватному рівні, щоб наші замовники були задоволеними якістю і вартістю. Замовляйте перила просто зараз!

{/div}

{productphotos}

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати