{productinfo}

Перила з нержавіючої сталі, які виконані у вигляді частоколу — це тип огорожі, яка використовується в житлових і комерційних приміщеннях, всередині і зовні. Частокіл складається з вертикальних металевих планок чи трубок (які звуться пікетами або, власне, частоколом), прикріплених до горизонтальних рейок, що забезпечує надійну конструкцію, яку важко чи навіть неможливо зламати. Цей тип огорожі дуже міцний, невибагливий в обслуговуванні і має сучасний зовнішній вигляд, головна характеристика якого — мінімалістичність, що робить його популярним вибором, коли замовники шукають поєднання стилю, бюджету та функціональності.

Наша компанія є виробником таких конструкцій. Ми також встановлюємо їх на об’єктах замовників згідно з ТУ, роблячи це швидко, професійно, надійно.

 

Список переваг перил-частоколу

 1. Нержавіюча сталь (матеріал виконання) забезпечує виняткову довговічність, гарантуючи, що ваші перила витримають будь-який вплив погоди, корозії, часу та зносу. Така довговічність відміняє потребу в частій заміні перил, заощаджуючи ваші витрати. Вони прослужать вам не просто десятки, а навіть більше сотні років.
 2. Ніякого обслуговування! Просто мийте ваші перила час від часу для підтримання охайного вигляду, бо матеріал настільки самобутній, що за ним не потрібний ніякий догляд. Це є солідною перевагою нержавійки.
 3. Велика естетична привабливість. Перила з нержавійки мають елегантний і сучасний естетичний вигляд, який покращує фасади (як і внутрішнє оздоблення) житлових і комерційних об’єктів.
 4. Універсальність застосування велика: такі перила можуть бути встановленими майже будь-де, включаючи житлові будинки, комерційні будівлі, парки, громадські місця, басейни, стадіони і т.п. Це дійсно універсальний продукт, який охоплює широке коло застосувань.
 5. Індивідуальні параметри конструкції (про них ми поговоримо нижче) для задоволення різних стилів дизайну та архітектурних вимог.
 6. Надійне встановлення силами нашої компанії. Ви забезпечуєте собі високоякісний продукт, який матиме гарантію після інсталяції.

 

Технічні переваги перил-частоколу

Порівняно з іншими варіантами перил з нержавіючої сталі, перила-частокіл мають більш компактний вигляд.

Ми пропонуємо своїм клієнтам різні варіанти виробів, які відрізняються параметрами:

 • Діаметрами поручнів, стійок і ригелів (32-50,8 мм);
 • Перила можуть бути як з вертикальним заповненням у рамці на стійках, так і з кріпленням заповнення від поручня у щабель. У першому випадку на 1 метр погонний буде встановлюватися 6 трубочок, а у другому — по 2 труби 16х1,5 мм у щабель;
 • Поверхня на ваш вибір: дзеркальна (полірована) чи матова (сатинова). І хоча матеріал вже є фінішнім і не потребує фарбування, якщо ви його все ж плануєте, то це можливо зробити після встановлення перил, і для цього більш за все підходить матова поверхня, яка має краще зчеплення з масляною чи резиновою фарбою;
 • Дві марки сталі, відповідно до способу встановлення (для зовнішніх перил ми використовуємо AISI 304, а для внутрішніх — AISI 201);
 • 4 варіанти кріплення стійок;
 • Різні варіанти закінчення поручню, відповідно до ТУ та побажань.

Від того, які варіанти ви виберете, ціна буде змінюватися в діапазоні до 20% від базової. Щоб дізнатися конкретну ціну, підберіть варіанти перил-частоколу, які вам потрібні, на нашому сайті.

Ми сподіваємося, що співробітництво з нами принесе вам тільки позитивні емоції, а довговічний строк служби перил буде запорукою того, що ви будете розповідати про нас вашим друзям і знайомим!

{/div}

{productphotos}

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати