{productinfo}

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” рада вітати особисто Вас на сторінках сайту в розділі КОЗИРКИ СКЛЯНІ.

На його сторінках широко представлені матеріали з цієї продукції, вибирайте, дзвоніть, наша команда професіоналів завжди готова втілити Ваші побажання в реалізації скляних козирків для Вашого офісу, котеджу, готелю, ресторану…

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” професійно займається світлопрозорими конструкціями з 2004-го року і ми дійсно багато вміємо та можемо.

Маємо багаторічні напрацювання та численні успішно реалізовані проекти козирків скляних з використанням не тільки скла, як основного матеріалу, а й скла у поєднанні з деревом, нержавіючою сталлю, алюмінієвими комплектуючими

Ми готові здійснити всі Ваші мрії та ідеї, практично у всіх напрямках інтер’єрних та архітектурних стилів та найсучасніших технологій, використовуючи новітні матеріали, професійну фурнітуру, а також, як і весь накопичений досвід наших фахівців, у проектуванні, дизайні та кінцевій реалізації “під ключ” широкого спектру козирків скляних, як у найбільш затребуваних і звичних рішеннях, таких як: козирки на вантовому кріпленні, козирки з опорною металоконструкцією, козирки консольні, навіси, скляні приямки, так і нестандартні ексклюзивні конструкції.

Телефонуйте, звертайтесь, ми уважно вислухаємо Вас і запропонуємо оптимальне за термінами, вартістю та якістю рішення.

{/div}

{productphotos}

{/div}

{productarts}

НАВІСИ ТА КОЗИРКИ СКЛЯНІ – ПРАКТИЧНІСТЬ І ЕКСТРАВАГАНТНІСТЬ В ОДНІЙ ОСОБІ

Скляний козирок над входом – важлива частина архітектури будівлі, яка виконує практичну та естетичну роль. Насамперед козирок необхідний для того, щоб захищати вхідну групу від різних, у тому числі несприятливих, погодних умов та атмосферних опадів. Також за допомогою козирка створюються різні інтер’єрні та екстер’єрні рішення, будівля виглядає зовсім інакше, як і вся територія, що прилягає до нього. Хоча для виробництва козирків використовуються різні матеріали, скляні козирки набувають все більшої популярності з кожним днем.

Де актуально застосовувати козирки зі скла

Сучасні архітектори та дизайнери намагаються максимально зблизитися з природою, використовуючи природне освітлення та гармонійну взаємодію будівельних матеріалів з навколишньою природою. Скляні козирки, які можна купити у київського виробника «ТАНДЕКС», ідеально підходять для цієї ролі, також вони гармонійно поєднуються зі скляними фасадами та вітринами інших будівель. Дані козирки застосовують у житлових приватних будинках, а також у громадських, і навіть комерційних будинках. Їх з успіхом застосовують у готелях, торгових та бізнес-центрах, автосалонах, ресторанах, бутіках та інших будівлях, які мають парадні двері, що виходять на вулицю.

Всі скляні козирки та навіси, які виготовляє виробник «ТАНДЕКС», використовують для каркасу міцну нержавіючу сталь вищої марки, а також скло триплекс, що має високу міцність та безпеку. Дане скло складається з двох стекол, які з’єднуються один з одним за допомогою клейкої плівки. Навіть якщо відбулася екстремальна ситуація і скло розбилося, воно не падатиме на людей, що стоять під козирком, а залишиться приклеєним до плівки, виконуючи і далі свої функції.

Скляний навіс: переваги

– Зовнішній вигляд має максимальну елегантність, надає вигляду будівлі багатий та сучасний дизайн, використовує природне освітлення.
– Конструкція передбачає мінімальну кількість матеріалів та з’єднань – каркас та скляне полотно, через це козирок вхідний матиме тривалу міцність та стійкість до будь-яких погодних умов.
– За ним просто доглядати.
– Витримує будь-які температурні зміни, вітер, дощ та сніг.
– Матеріали, що використовуються, мають високий ступінь міцності, що надає довговічності конструкції.
Фурнітура для скляних козирків виконана з нержавіючої сталі, тому козирки мають високу стійкість до корозії.
– Під час дощу козирок не чинить неприємного шуму.

Замовлення козирків зі скла безпосередньо у виробника

Київський виробник «ТАНДЕКС» пропонує різні скляні козирки, ціна на які залежить від розмірів, конструкції та форми. На сайті компанії є портфоліо робіт, за якими ви зможете визначитися, чи підходить Вам ця продукція. Замовляйте козирок, ціна на який буде прийнятна, безпосередньо у виробника, адже так ціна не матиме ніякої накрутки від посередників. Для уточнення вартості слід замовити у менеджерів прайс-лист.

Скляний козирок, конструкція якого може бути різною і передавати найоригінальніші задуми дизайнера та архітектора, – це свідок успішності та респектабельності. З ним Ви зможете залучати потенційних клієнтів, адже він створює враження того, що компанія надійна та йде в ногу з часом.

Скляний козирок, виготовлення якого виробляється досвідченими майстрами компанії «ТАНДЕКС», – це легкий і невагомий елемент будівлі, який виконує безліч функцій і має велику практичність.

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити конструкцію
Надіслати