{productinfo}

Скляні сходи – сучасний інтер’єр та нестандартність образу

Сходи виконують велику практичну функцію – вона з’єднує між собою два поверхи, при цьому вона може бути також головною окрасою будинку, головне, правильно вибрати матеріал виготовлення. Скляні сходи, купити які можна у виробника «ТАНДЕКС», будуть легкими, повітряними, практичними, вишуканими і підійде під будь-який інтер’єр.

Ексклюзивна конструкція, яку дизайнери інтер’єру вже щосили використовують у сучасному ремонті, підходить не тільки для приватних будинків, котеджів та квартир, але й для офісних будівель, торгових та бізнес-центрів, готелів, нічних клубів, ресторанів, громадських будівель та багато іншого іншого. Загалом сходи зі скла виглядають просто, але при цьому створюють обстановку дорожнечі, лиску та шику. Вони змусять гостей захопитися навколишнім оточенням і поглянути на приміщення зовсім по-іншому.

Слід зазначити, що скляні сходи підходять для різних інтер’єрних стилів: хай-тек, класичного, екостилю. Крім того, їх рідко виготовляють повністю зі скла, найчастіше скляними виступають сходи та огородження, але також є і каркас з різних металів або марші з бетону.

Скляні сходи Київ – конструктивні рішення

Скляні сходи, замовлення яких варто здійснити у виробника «ТАНДЕКС», можуть мати різні конструкції:

  • маршові;
  • спіральні;
  • комбіновані.

Найпопулярніші скляні сходи, фото яких є в портфоліо робіт на сайті, мають маршеву конструкцію. Марші – це зручні та практичні споруди, які в залежності від вимог замовників, розмірів та розташування можуть мати різну глибину сходів і висоту проступи. Також такі сходи можуть мати як один, так і два маршові прольоти.

Іноді буває, що для маршових сходів недостатньо місця, у цьому випадку використовують спіральні прольоти. Такі сходи скло будуть надавати будь-якому інтер’єру завершений вигляд, естетичну красу, а також визначати стиль та розкіш приміщення.

Гвинтові сходи мають кілька видів закріплення:

  • центральна стійка;
  • сходи косоур – дві балки під кутом 45°, які є паралельними між собою;
  • на болтах.

Косоури використовуються досить часто і є популярними, але застосовувати їх доцільно лише у приміщеннях з великою площею та відвідуваністю людей, тобто у громадських будівлях та торгових центрах.

Застосування високоміцного скла

Скляні сходи металокаркас яких зовні здається крихким і невагомим, явище оманливе, адже вони також є міцними, довговічними і витримують великі навантаження завдяки сучасному склу, яке в ньому використовується.

Які види скла використовуються для виробництва сходів:

Скло триплекс відрізняється міцністю, довговічністю та витримує навантаження понад 500 кг на одну сходинку. Скляні сходи, ціна на які залежатиме від безлічі характеристик, з такого матеріалу користується найбільшою популярністю. Триплекс складається з двох стекол, які з’єднані між собою клейкою плівкою та термічно загартовані після цього. Навіть є вдасться розбити скло, уламки залишаться на місці, приєднані до клейкої стрічки. Стандартна товщина листа 8-19 мм, вага одного пласта досягає 35 кг.

Скляні сходи із загартованого матеріалу зазнають термічного загартування, тому при їх розбитті уламки не мають гострих кінців і не можуть поранити людину.

Також скляні перила для сходів, огорожі та сходи можуть використовуватися з молірованого скла, тобто можуть набувати будь-якої форми і бути гнутими. Такі сходи встановлюються лише всередині приміщень, вони дозволяють втілити у реальність будь-які задуми дизайнера та створити унікальні конструкції.

Велику популярність на даний момент мають дерев’яні сходи та скляні огорожі для сходів. Всі металеві деталі, які можуть використовуватися в скляних поручнях, огорожах або сходах, виготовляються з нержавіючої сталі, мають високу міцність та довговічність. Ви маєте можливість купити кріплення для скляних огорож сходів у виробника, вони бувають матовими і глянсовими.

Компанія «ТАНДЕКС» використовує у своїх проектах не тільки якісні та довговічні матеріали, а й здійснює проектування з урахуванням усіх норм та вимог безпеки. Сходи мають велику звуко- і теплоізоляцію, мають пожежну безпеку, є екологічними і відповідають кліматичним умовам і призначенню в приміщенні, в якому відбувається їх встановлення.

Великий вибір скляних виробів, елементів з металу, а також досвід роботи зі склом понад 14 років роблять компанію-виробника «ТАНДЕКС» передовий та широко популярною. Ми спеціалізуємося на проектуванні, виготовленні та монтажі готових конструкцій, тому, звертаючись до нас, Ви отримуєте повний спектр послуг.

 

{/div}

{productphotos}

{/div}

{productarts}

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати