{productinfo}

У сучасному світі важливим питанням стає грамотна та ефективна організація простору. Для успішного зонування офісних та інших приміщень якнайкраще підходять мобільні перегородки. Таке рішення стане кращим вибором, як у процесі ремонту, так і в готовому інтер’єрі, дозволяючи змінювати простір тоді, коли це необхідно.

Особливості мобільних скляних перегородок

У той час як стандартні стаціонарні перегородки кріпляться до підлоги чи стелі, мобільні варіації дають ширші можливості зміни простору. У зв’язку з цим вони починають використовуватися дедалі активніше. Такі конструкції є розбірними, що дозволяє за потреби прибрати їх або перенести в інше місце, не проводять колосальних ремонтних робіт. Зводяться такі перегородки також легко та швидко.

Важливим достоїнством скляних перегородок є їх компактність. Вони мають невелику товщину, тому підходять навіть для невеликих приміщень. Використання загартованого скла робить конструкції оптимально міцними та дозволяє регулювати прозорість. Таким чином, мобільні перегородки можуть бути прозорими, матовими та тонованими. На скло можна нанести будь-які зображення чи написи, що дуже актуально для компаній та організацій. Також доступні різноманітні варіанти виконання за довжиною та висотою. Конструкції можуть досягати стелі або просто захищати робоче місце, не з’їдаючи вільний простір. Також можна встановити скляні екрани.

Коли актуальні мобільні скляні перегородки?

Установка мобільних скляних перегородок буде вдалим рішенням у багатьох ситуаціях. Найчастіше це необхідно, якщо:

  • Робочі місця в офісному приміщенні розташовуються впритул один до одного. Невеликі перегородки зі скла дозволяють ізолювати співробітників, забезпечивши їм комфортні умови для індивідуальної роботи.
  • Встановити стаціонарну конструкцію неможливо. Нерідко простір потрібно зонувати тимчасово. Також у деяких приміщеннях заважає встановити стаціонарну перегородку елементарну нестачу площі.
  • Потрібно провести термінову реорганізацію простору. При швидкому переїзді чи розширенні компанії необхідно максимально швидко облаштувати робочі місця. Для цього якнайкраще підійдуть мобільні перегородки.

Мобільні рішення є актуальними для організацій з великою кількістю співробітників на одній території — кол-центри, адміністративні установи, банки та будь-які інші організації, де немає потреби в звукоізоляції.

Зонування простору за допомогою скляних мобільних перегородок дозволяє створити не лише комфортне середовище для співробітників, а й строгий та формальний вигляд приміщення загалом.

Замовити якісні мобільні скляні перегородки за доступною ціною можна у компанії TANDEX. Ми працюємо зі світлопрозорими конструкціями з 2004 року, а наш досвід та висока якість виконання доведені численними успішними проектами.

 

{/div}

{productphotos}

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати