{productinfo}

Для сучасних житлових, комерційних та офісних приміщень ключовим є функціональне та стильне зонування простору. Перегородки зі скла «гармошка» є сучасним і економічним рішенням, яке не тільки дозволяє розділяти приміщення на певні зони, але й не займає занадто багато простору, залишаючи приміщення світлим і просторим.

Що є перегородками зі скла типу «гармошка»?

«Гармошка» — один із варіантів реалізації розсувних перегородок. Конструктивно вони виконані у вигляді порталу, що складається з кількох секцій, що складаються в гармошку (книжку) при відкритті. Секції можуть складатися як ліворуч, так і праворуч. У будь-якому з варіантів вони залишають максимальну кількість вільного простору.

Конструкції типу «гармошка» підходять для різних типів приміщень. Найбільш актуальним є їх встановлення:

  • в офісних приміщеннях та ділових просторах;
  • на прибудинкових терасах котеджів;
  • у альтанках, зимових садах та верандах;
  • на вхідних групах різних торгових точок;
  • у житлових будинках (особливо виконаних у стилі лофт);
  • при вході на лоджію в будинку/квартирі тощо

Особливості перегородок із загартованого скла типу «гармошка»

Представлені перегородки універсальні, оскільки вони виготовляються із високоякісного загартованого скла. Завдяки впливу високих температур, а потім різкому охолодженню матеріал набуває високих експлуатаційних характеристик, серед яких:

  • висока міцність, довговічність та надійність;
  • безпека (навіть у разі розбивання конструкції скло розсипається в дрібну крихту без гострих граней, тому воно не здатне сильно поранити людину);
  • стійкість до температурних перепадів (це дозволяє встановлювати перегородки при виході на лоджію та в багатьох інших місцях);
  • екологічність (скло — повністю екологічно чистий матеріал, який не викликає алергії та не шкодить людині та навколишньому середовищу).

Скляні перегородки мають компактність, що сприяє економії корисного простору. Крім того, таке рішення пропонує стильний вигляд, здатний вписатися в будь-який інтер’єр. Скло може бути прозорим, матовим, тонованим або доповненим написами чи малюнками. Серед інших переваг скляних перегородок типу «гармошка» можна також відзначити простоту монтажу, стійкість, низький рівень шуму, а також оптимальну звуко- та теплоізоляцію.

Де замовити скляну перегородку типу «гармошка»?

Щоб створити функціональне, надійне та стильне рішення для будь-якого приміщення, важливо звертатися до перевірених фахівців. Компанія TANDEX займається світлопрозорими конструкціями з 2004 року. Ми використовуємо виключно якісні матеріали та створюємо індивідуальні рішення для житлових, офісних та комерційних просторів. У нас ви можете замовити скляну перегородку типу «гармошка» за доступною ціною та ефективно зонувати простір, доповнюючи будь-який інтер’єр.

{/div}

{productphotos}

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати