{productinfo}

Організація простору нерідко є запорукою успіху для заходу чи комерційної діяльності. Скляні вітрини в останні роки стали найбільш затребуваним варіантом, що дозволяє швидко та стильно оформити будь-яке приміщення, зберігаючи максимум корисного простору.

Особливості скляних вітрин

Такі вітрини є світлопрозорими конструкціями, завдяки чому вони добре пропускають світло і здатні якнайкраще представити аудиторії будь-який товар. Все це позитивно позначається на кількості відвідувачів та продажах. Ось чому скляні вітрини настільки потрібні у сфері торгівлі. Навряд чи знайдеться навіть маленький магазинчик, який би не користувався перевагами вітрин зі скла. Крім того, вони можуть додатково виконувати функцію перегородок, тим самим розділяючи простір.

Такі конструкції створюють незрівнянне відчуття відкритості та доступності продукції, що приваблює споживача. Завдяки своїм демонстраційним особливостям скляні вітрини є популярним рішенням у сфері мистецтва. Їх застосовують на виставках, встановлюють у музеях та інших громадських місцях.

Особливістю вітрин є матеріал, який використовується для їх виробництва. Вони виготовляються із міцного загартованого скла. Це якісний матеріал, який відрізняється:

  • високим ступенем міцності та надійності (його важко розбити або пошкодити);
  • безпекою (навіть якщо скло все-таки розбилося, воно не поранить людей, оскільки розсипається у дрібну крихту без гострих граней);
  • відмінною світлопропускною здатністю (це дозволяє з усіх боків демонструвати будь-які товари, предмети мистецтва та багато іншого);
  • універсальністю (використовувати матеріал можна для створення вітрин практично в будь-яких місцях);
  • простотою догляду (скло легко протирається та створює стильне рішення).

Переваги скляних вітрин

Вітрини зі скла мають масу переваг, які вже встигли оцінити багато власників торгових точок. Серед головних переваг варто відзначити:

  • підвищення рівня продажу завдяки вдалій та всебічній демонстрації товару;
  • компактність, що дозволяє встановлювати вітрини зі скла навіть на невеликій площі;
  • доступність завдяки оптимальній вартості якісного матеріалу;
  • простість монтажу, що дозволяє швидко встановити будь-яку кількість вітрин;
  • тривалий термін експлуатації, завдяки якому вітрина прослужить не менше 20 років.

Вітрина зі скла — це стильне рішення, яке неодмінно впишеться в будь-яке приміщення та інтер’єр. За потреби на них завжди можна встановити сигналізацію для додаткового захисту.

У пошуках якісних вітрин віддавайте перевагу перевіреним виробникам. Компанія TANDEX займається світлопрозорими конструкціями з 2004 року. Колосальний досвід дозволяє нам виробляти будь-які види скляних вітрин у найкоротші терміни та за доступною ціною. Наші фахівці втілять будь-які ваші бажання, використовуючи сучасні технології та дизайнерські рішення.

{/div}

{productphotos}

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати