{productinfo}

Скляні перегородки з розсувними дверима — це комплексне рішення для комфортної організації простору. Такі конструкції дозволяють легко розділити будь-яке приміщення на зони, створюючи комфортні умови для роботи чи відпочинку, а також заощаджуючи простір.

Конструктивні особливості перегородок зі скла

Варіанти скляних конструкцій із розсувними дверима особливо актуальні тоді, коли доступна площа невелика. Такі перегородки є мобільними стінами, розсунувши які ви знову отримаєте простору і світлу кімнату.

Це рішення досить компактне, оскільки розсувні двері рухаються напрямними за рахунок роликового механізму. В результаті для встановлення конструкцій немає необхідності у проведенні складних та галасливих ремонтних робіт. Конструкція займає мінімум простору і виглядає дуже лаконічно у будь-якому інтер’єрі.

Варто також відзначити якість скла, яка використовується для виробництва скляних перегородок із розсувними дверима. Це гартоване скло оптимальної товщини, яке дозволяє забезпечити відмінні експлуатаційні характеристики, а саме:

  • високий рівень безпеки (навіть у разі розбивання скло розсипається в дрібну крихту без гострих граней і не поранить людину);
  • прекрасна міцність (загартоване скло — неймовірно стійкий до механічного впливу матеріал, у зв’язку з чим ризики розбити його мінімальні);
  • стійкість до температурних перепадів (завдяки цьому використовувати перегородки можна для встановлення в будь-яких приміщеннях і навіть за їх межами);
  • довговічність (матеріал прослужить протягом багатьох років, зберігаючи первозданний вигляд).

Перегородки зі скла з розсувними дверима пропонують різноманітність дизайнів. Подібні конструкції можуть бути прозорими, матовими, тонованими, доповнюватися візерунками, малюнками, фотодруком чи написами. Також важливо використовувати якісну фурнітуру.

Як вибрати скляну перегородку?

Для виготовлення скляної перегородки з розсувними дверима важливо насамперед визначитися з розмірами майбутньої конструкції. Вона залежить від площі приміщення, висоти стель та інших особливостей та побажань. Замовник може вибрати:

  • форму та розмір;
  • товщину скла, залежно від місця встановлення;
  • кількість дверей;
  • дизайн конструкції.

Виготовити перегородку зі скла можна для будь-яких приміщень, включаючи офісні будівлі, торгові точки, адміністративні чи громадські приміщення, банки, житлові квартири та будинки тощо

Щоб втілити будь-які ваші задуми в життя, важливо звернутися до надійного та перевіреного виробника. Компанія TANDEX створює світлопрозорі конструкції з 2004 року. Наші фахівці мають великий досвід та знання, завдяки чому ми реалізуємо найсміливіші та найоригінальніші рішення. Тільки у нас ви можете замовити скляні перегородки з розсувними дверима, які забезпечать міцність, доступність та стильне доповнення до інтер’єру.

{/div}

{productphotos}

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати