{productinfo}

Перегородки зі скла з відчиненими дверима є найбільш популярними і простими видами конструкцій, які можуть швидко і легко встановлюватися в житлових, офісних, адміністративних, комерційних та багатьох інших приміщеннях. Перегородки виконують різні функції та здатні стати ідеальним доповненням для вашого інтер’єру.

Коли актуальна установка перегородок з дверцятами?

Установка таких конструкцій є функціональним і сучасним рішенням. Насамперед перегородки виконують практичну функцію, дозволяючи ізолювати певний простір, створюючи візуальну, звукову, а часом навіть теплову ізоляцію. В результаті можна створювати зручне робоче місце, що є актуальним для компаній та організацій, де на одній території працює багато співробітників. Таке рішення буде вдалим і в житлових приміщеннях, коли потрібно розділити велику кімнату або виділити приміщення під певні цілі.

Також скляні перегородки з відчиненими дверима — це вдале дизайнерське рішення. Вони виглядають мінімалістично, не займають великого обсягу простору і чудово доповнюють будь-який інтер’єр. Монтаж цих конструкцій не займає багато часу і не потребує складних та галасливих ремонтних робіт.

Особливості перегородок зі скла з відчиненими дверима

Ключовою характеристикою при створенні конструкцій є вибір матеріалу. Якісні перегородки створюються із загартованого скла. Такий матеріал має підвищену міцність і стійкість до механічних пошкоджень. У зв’язку з цим ризики розбити скла мінімальні. Крім того, загартоване скло є безпечним для людей і тварин, оскільки навіть при розбиванні воно розсипається на дрібні фракції без гострих граней.

Розпашний варіант відкриття дверей є найпопулярнішим серед користувачів, а також більш звичним у порівнянні з рештою. Двері монтуються за допомогою спеціальних кріплень і можуть відчинятися або на себе, або від себе. Це безпечний та герметичний варіант для світлопрозорих конструкцій. Крім того, двері на скляних перегородках зазвичай довговічні і безшумні, що є додатковою перевагою.

Дані варіанти перегородок є оптимальними для приміщень з високою вологістю завдяки стійкості до температурних перепадів. Тут також можна встановити бажаний тип замків, включаючи магнітні та механічні. Скло дозволяє вибрати бажаний дизайн. Це може бути:

  • матовим;
  • прозорим;
  • тонованим;
  • з візерунком/малюнком/друком тощо

Доповнити конструкцію здатна різноманітна фурнітура.

Де замовити якісні перегородки з дверцятами?

Якщо ви хочете створити ідеальне функціональне та інтер’єрне рішення, зверніться до фахівців нашої компанії TANDEX. Ми створюємо якісні скляні перегородки будь-яких форм, розмірів та виконань. Наша продукція доповнюється високоякісною фурнітурою. Ми робимо все, щоб виконати замовлення в найкоротші терміни та втілити усі побажання клієнта.

 

{/div}

{productphotos}

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати