{productinfo}

Глухі перегородки зі скла — це практичне та сучасне рішення, здатне вирішити безліч завдань в умовах житлових, офісних, громадських та багатьох інших приміщень. Такі перегородки виступають більш компактною, функціональною та простою альтернативою стінам, що робить їх затребуваним вибором для багатьох людей.

Що є глухою перегородкою?

У порівнянні з іншими скляними перегородками глуха конструкція має на увазі повне скління і найчастіше встановлюється на каркас. Така скляна «стінка» повністю закриває певну частину приміщення, двері, вікно, прохід тощо.

Глухі перегородки виконують різні завдання:

  • зонують простір, розділяючи одне велике приміщення на кілька кімнат;
  • забезпечують захист (скло досить товсте, що запобігає падінню, а його особливості роблять його не травмонебезпечним);
  • запобігають доступу сторонніх людей (перегородка може закривати, наприклад, певне крило в будівлі або приміщення для співробітників);
  • забезпечують ізоляцію (такі перегородки здатні приховати певний простір від сторонніх очей, а також забезпечити шумоізоляцію);
  • візуально розширюють простір (скло досить компактне і пропускає світло, завдяки чому навіть після поділу або встановлення огорожі приміщення залишається просторим та комфортним).

Залежно від місця та мети установки такі перегородки можуть доповнюватися дверима з кращим механізмом відкриття. Подібні рішення є актуальними при організації кабінетів керівників, конференц-залів, переговорних кімнат, кафетеріїв, душових кімнат та багатьох інших приміщень.

Переваги глухих скляних перегородок

Такі конструкції виготовляються із високоякісного загартованого скла. Завдяки сучасним технологіям такий матеріал має відмінну міцність, безпеку, довговічність та естетичний зовнішній вигляд. Скло має оптимальну товщину і при цьому має стійкість до механічних впливів, завдяки чому його практично неможливо розбити. При цьому навіть у разі розбивання скло розсипається на дрібні уламки без гострих граней і не поранить людину.

Глухі перегородки надійно кріпляться до підлоги/стелі і не створюють жодних ризиків. Вони також прості у догляді, оскільки скло легко очищається за допомогою звичайних засобів та м’яких ганчірок.

Скляні перегородки пропонують велику різноманітність виконань у рамках форм, розмірів та дизайнерських рішень. Скло може бути ідеально прозорим або створювати приватність за допомогою візерунків, друку, тонування або матового виконання.

Замовити якісні та різноманітні глухі конструкції з високоміцного скла можна у компанії TANDEX. Ми виробляємо світлопрозорі конструкції з 2004 року та маємо колосальний досвід у даній сфері. Наші фахівці зможуть втілити найсміливіші рішення та створити стильні та функціональні скляні перегородки відповідно до всіх вимог клієнта у найкоротші терміни.

{/div}

{productphotos}

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати