{productinfo}

Алюмінієві перегородки із заповненням є універсальним рішенням для різних приміщень. Найбільш актуальна установка подібних конструкцій в офісах, де вони виконують різні функції та створюють стильне та практичне інтер’єрне рішення.

Конструктивні особливості алюмінієвих перегородок із заповненням

Перегородки такого типу є цілісними повнорозмірними конструкціями. Каркас цих виробів виконується з алюмінієвого профілю, який забезпечує стабільність та стійкість конструкції. Такий каркас є несучим елементом та гарантує надійне кріплення. У процесі обробки цей матеріал загартовується задля досягнення додаткової міцності. Також для алюмінієвого каркаса характерна наявність ребер жорсткості. Це рішення забезпечить не тільки високий ступінь надійності, а й точність ліній.

Профіль має ідеальну геометрію, що дозволяє досягти акуратного зовнішнього вигляду і легко вписати конструкцію в будь-який інтер’єр. Безпосередньо всередині каркасу можна прокласти кабельні комунікації для оптимізації простору.

Іншою важливою особливістю перегородок є заповнення каркасу. Для цього використовується міцне загартоване скло. Такий матеріал забезпечує довговічність, безпеку та надійність. Скло майже неможливо розбити, але навіть у разі розбивання воно розсипається у дрібну крихту без гострих граней. Загартоване скло стійке до вологості, температурних перепадів та багатьох інших умов, що робить його універсальним матеріалом.

Різновиди перегородок

Алюмінієві перегородки зі скляним наповненням можуть бути різних типів:

  • стаціонарні (є цілісні конструкції, які не можна розібрати або перенести, можуть доповнюватися дверима/розсувними системами);
  • розсувні (це будь-які конструкції, оснащені розсувним механізмом або механізмом відкриття — розстібним, «гармошкою», розсувним тощо);
  • мобільні (це компактні та швидко зведені перегородки, які можна легко переносити з місця на місце або прибирати за непотрібністю).

Залежно від типу та конструктивних особливостей перегородок із заповненням алюмінієвий профіль може кріпитися до підлоги, стелі, стін або відразу до кількох основ.

Перегородки з алюмінієвим каркасом можуть виконувати різні функції, в числі яких зонування простору, регулювання освітленості, огорожу простору від сторонніх поглядів, створення звуко- або теплоізоляції, поділ великих приміщень. Крім того, такі конструкції пропонують різноманітність дизайнів. Скло може бути прозорим, матовим, тонованим, доповненим візерунком, малюнком тощо.

У пошуках стильного та надійного рішення зверніться до компанії TANDEX. Ми займаємося світлопрозорими конструкціями з 2004 року, що дозволяє створювати якісну продукцію та втілювати передові дизайнерські рішення. З нашою допомогою ваш офіс швидко перетвориться, створюючи найкращі умови для роботи за доступною ціною.

{/div}

{productphotos}

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати