{productinfo}

Цільноскляні перегородки — це стильне сучасне рішення, що дозволяє зводити світлопрозорі конструкції, не обтяжуючи їх каркасом з алюмінію чи іншого матеріалу. Такі перегородки виглядають невагомо, не з’їдають простір і створюють комфорт у будь-якому приміщенні.

Особливості суцільноскляних перегородок

Головна відмінність таких конструкцій — відсутність видимого профілю та велика площа скління. Часто подібні вироби можуть мати нестандартну конфігурацію, тому часто використовуються для створення оригінальних архітектурних рішень.

Перегородки виконуються з високоміцного загартованого скла, що гарантує надійність та безпеку. Ризики розбити скло мінімальні. І навіть якщо таке станеться, матеріал розсипається у дрібну крихту без гострих граней, тому ніколи не поранить людину.

Такі варіанти перегородок мають вишуканий зовнішній вигляд і мінімальну товщину. При цьому дуже важливо приділяти належну увагу питанню стійкості. Це особливо стосується великих приміщень із високими стелями.

Області застосування суцільноскляних перегородок досить великі. Їх можна встановлювати як внутрішні або зовнішні вітрини при проектуванні магазинів або торгових центрів. Не менш популярні ці конструкції як перегородки в різноманітних офісних будинках. Вони дозволяють ефективно розділяти простір, заощаджуючи площу. В адміністративних, громадських та різноманітних комерційних приміщеннях також часто вдаються до цільноскляних перегородок. Вони актуальні у банках, виставкових залах та інших місцях скупчення людей. Нерідко цільноскляні конструкції використовуються і для зонування будинків та квартир, створюючи сучасні та стильні інтер’єрні рішення.

До основних функцій цих конструкцій можна віднести:

  • розподіл простору на зони;
  • підвищення освітленості приміщення, що дозволяє довше працювати при денному світлі;
  • звуко- та теплоізоляцію різних приміщень;
  • візуальне розширення простору.

Переваги цільноскляних перегородок

Де б не встановлювалися ці конструкції, вони здатні гарантувати велику кількість переваг, серед яких:

  • стильний та привабливий зовнішній вигляд, здатний вписатися в будь-який інтер’єр;
  • економія електроенергії за рахунок високої світлопропускної здатності;
  • компактність та мінімальна товщина в порівнянні зі стінами та іншими варіантами перегородок;
  • довговічність та легкість догляду за конструкцією;
  • простота монтажу, завдяки якій проведення складних і галасливих робіт практично не потрібне;
  • різноманітність варіантів виконання (стаціонарні/мобільні, глухі/з розсувною системою або дверима з кращим механізмом відкриття — відкатним, маятниковим, орним тощо).

суцільнометалеві перегородки дарують можливість втілення різноманітних дизайнерських рішень. Загартоване скло може бути як матовим, так і прозорим, доповнюватись малюнками, печаткою, написами, оригінальною фурнітурою тощо.

Замовити якісні суцільнометалеві перегородки можна у компанії TANDEX. Ми створюємо якісні оригінальні конструкції вже понад 20 років і гарантуємо високу швидкість виконання та доступні ціни.

 

{/div}

{productphotos}

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати