{productinfo}

Для створення стильного інтер’єрного оформлення різних приміщень, а також для забезпечення підвищеного рівня безпеки сьогодні часто використовуються скляні огорожі сходів. Таке рішення стане гарантом надійності, міцності та комфорту пересування.

Переваги скляних огорож для сходів

Скляне огородження сходів — це лаконічний та витончений варіант оформлення. Створення таких конструкцій забезпечує велику кількість переваг, серед яких:

  • Міцність та надійність. Огородження виробляють тільки із міцного загартованого скла оптимальної товщини. Воно забезпечує стійкість до механічних та інших ушкоджень. Крім того, таке скло має стійкість до температурних перепадів і підвищеної вологості.
  • Тривалий термін експлуатації. Якісно виконана та встановлена скляна огорожа на сходи прослужить довгі роки, гарантуючи чудовий зовнішній вигляд.
  • Універсальність застосування. Встановлювати скляні огородження можна як усередині, так і зовні приміщень. Вони чудово виглядають як у комерційному чи громадському, так і житловому приміщенні (котеджі, квартири тощо).
  • Високий рівень безпеки. Скло має не тільки міцність і стійкість. Навіть у разі сильного удару воно не поранить людину, оскільки розсипається на дрібні частинки без гострих граней.
  • Стильний зовнішній вигляд. Такі огорожі не захаращують простір. Прозора структура скла пропускає світло, роблячи кімнати візуально більшим і світлішим. Крім того, скляні огорожі дозволяють втілювати найрізноманітніші дизайнерські рішення, щоб максимально гармонувати з інтер’єром. Скло може бути виконане з малюнком, затемненням та іншими оригінальними доповненнями.

Як вибрати відповідну скляну огорожу

При підборі оптимального варіанта скляного огородження важливо визначитися з кількома основними параметрами:

  • Товщина скла. Для сходових огорож оптимально вибирати товщину близько 12 мм. Це забезпечить захист, а також достатню надійність, що дозволить без будь-яких ризиків спиратися на огорожу за потреби.
  • Дизайн скла. Вибір багато в чому залежить від вимог, уподобань та навколишнього інтер’єру. Ви можете вибрати класичний прозорий варіант, скло зеленуватого відтінку, тоноване, візерунчасте або матове.
  • Тип кріплення. Огородження може встановлюватися на сходах у різний спосіб. Популярними варіантами є монтаж на точках з фіксацією на конектори, кріплення з обрамленням у профіль, монтаж на мініатюрних або високих металевих стійках.
  • Наявність поручня. Залежно від призначення огорожі, конструкція може доповнюватись поручнями, які служать для захисту граней скла від пошкоджень та створюють більший комфорт та безпеку для користувачів.

Підібрати оптимальний варіант скляної огорожі для ваших сходів вам допоможуть лише професіонали. Компанія Tandex з 2004 року займається виробництвом світлопрозорих конструкцій та має колосальний досвід у цій сфері, що дозволяє нам створювати стильні рішення для вашого комфорту та безпеки. Ми створимо скляну огорожу сходів, ціна якої вас приємно здивує. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант саме для вас, розробити унікальний дизайн та виготовити конструкцію відповідно до вимог.

 

{/div}

{productphotos}

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити консультацію
Надіслати