{productinfo}

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” рада вітати Вас особисто на сторінках сайту в розділі ІНТЕР’ЄРНІ КОНСТРУКЦІЇ.

На його сторінках широко представлені матеріали з цієї продукції, вибирайте, телефонуйте, наша команда професіоналів завжди готова втілити Ваші побажання в реалізації інтер’єрних конструкцій для Вашого офісу, котеджу, квартири, ресторану…

Компанія ТОВ “ТАНДЕКС” професійно займається світлопрозорими конструкціями з 2004-го року і ми дійсно багато вміємо та можемо.

Маємо багаторічні напрацювання і численні успішно реалізовані проекти по интерьерным конструкціях з використанням не лише скла, як основного матеріалу, але і скла у поєднанні з деревом, нержавіючою сталлю, алюмінієвими комплектуючими

Ми готові здійснити всі Ваші мрії та ідеї, практично у всіх напрямках інтер’єрних та архітектурних стилів та найсучасніших технологій, використовуючи новітні матеріали, професійну фурнітуру, а також, як і весь накопичений досвід наших фахівців, у проектуванні, дизайні та кінцевій реалізації “під ключ” широкого спектру скляних перегородок, як у найбільш затребуваних і звичних рішеннях, таких як: підлога скляна, стелі скляні, кухонні фартухи, скляні панелі, облицювання дзеркалом, меблі скляні, дзеркальне панно, вітражі, так і нестандартні ексклюзивні вироби.

Телефонуйте, звертайтесь, ми уважно вислухаємо Вас і запропонуємо оптимальне за термінами, вартістю та якістю рішення.

{/div}

{productphotos}

{/div}

{productarts}

ІНТЕР’ЄРНІ КОНСТРУКЦІЇ ІЗ СКЛА І ДЗЕРКАЛА ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ НАЙЗАПОВІТНІШИХ БАЖАНЬ

Найновішою та найцікавішою знахідкою дизайнерів є різноманітні форми та варіації використання скляних конструкцій у житлових та офісних приміщеннях, громадських будівлях, магазинах, ресторанах, готелях, торгових та бізнес-центрах. Скляні стелі з підсвічуванням, підлоги, блискучі вітрини, скляні меблі, двері та перегородки зі скла – все це настільки красиво, сучасно та привабливо, що хочеться перебувати в приміщенні якомога довше та використовувати ці елементи у своєму будинку.

Скло – це матеріал, який приваблює своєю легкістю, прозорістю, тим, що він повітряний і практично невагомий, на перший погляд тендітний і ніжний, через нього проходить велика кількість природного світла, грають фарби. З ним будь-який стиль набуде новизни, незвичайності та особливого стилю.

Використання скляних конструкцій у житлових приміщеннях

Київський виробник «ТАНДЕКС» пропонує такі конструкції зі скла:

скляна стеля;
– скляна підлога;
кухонні фартухи;
– меблі зі скла;
облицювання дзеркалом;
– панелі зі скла.

У деяких людей досі збереглися стереотипи, що використовувати в будинку вартує лише дерево. Насправді застосування різних скляних конструкцій зараз досить широко і набирає популярності з кожним днем, крім того, вони можуть мати різне призначення та привносити різноманітність у дизайн приміщення.

В одноповерхових квартирах і будинках часто застосовують скляну підвісну стелю, окремим підвидом можна виділити вітражну стелю, яка виглядає красиво і екстравагантно. Такі стелі застосовуються не тільки в житлових будинках, а й у громадських будівлях, офісах та магазинах, адже неординарна деталь приваблює покупців.

Якщо будинок має кілька поверхів, то багато клієнтів воліють купити скляну підлогу, яка є досить неординарним рішенням. З такими підлогами можна мати кілька поверхів у будинку та завжди знати, що відбувається в тій чи іншій кімнаті на будь-якому з поверхів. Важливою умовою для використання таких підлог є те, що їх необхідно робити в загальній зоні, щоб не торкатися особистого життя кожного окремого мешканця будівлі. Запрошені гості ніколи не забудуть, як парили в невагомості.

Дизайнери йдуть ще далі, вони облицьовують стіни з дзеркала і скляних панелей.

Компанія «ТАНДЕКС» пропонує різні скляні панелі, облицювання можливе як звичайним склом, так і матовим, і навіть дзеркалами, які візуально збільшують кімнату. Серед такого облицювання можна виділити окрему підкатегорію – скляні фартухи, що використовуються на кухні. Вони додадуть дизайну приміщення неповторну грацію та захистять стіни від забруднення, крім того, їх просто доглядати.

Також компанія «ТАНДЕКС» пропонує різноманітні меблі зі скла: шафи, столи, тумби, полиці. Індивідуальний неповторний дизайн та відмінна якість зроблять з кожного предмета справжню дивину, яка виконує не лише естетичну, а й практичну функцію.

Замовити продукцію у виробника

Компанія-виробник «ТАНДЕКС» пропонує найкращий стельовий вітраж, а також скляну підлогу, підсвічування якої справить враження навіть на вишукані смаки. Для виготовлення конструкцій застосовується удароміцне та загартоване скло, яке має високу якість, довговічність та міцність, а також усі металеві деталі з нержавіючої сталі.

Вибирайте на сайті скляну стелю, фото якої представлені в портфоліо для ознайомлення. Майстри компанії зроблять всі необхідні виміри та монтаж готової конструкції. Для того, щоб дізнатися ціни виробника, замовте у менеджерів прайс-лист, тут ви знайдете мінімальні ціни та найвищу якість продукції.

{/div}

Всі проекти
Переглянути всі проекти

Про компанію

Шановні Панове!
Компанія "Тандекс", ґрунтуючись на накопиченому досвіді, має честь запропонувати до Вашої уваги комплексні рішення з виготовлення та монтажу суцільноскляних конструкцій. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, склади запчастин та комплектуючих, автогосподарство. Компанія має ліцензію на право здійснення будівельних та монтажних робіт, зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель споруд (ліцензіяАВ № 458235).

З повагою,
Директор
Кретов Ілля Володимирович

Докладніше

Сертифікати

Нагору сторінки
Замовити конструкцію
Надіслати